ACT-KABUL ve KARARLILIK TERAPİSİ UYGULAYICI EĞİTİMİ / 21 Mayıs-12 Haziran 2024

Etkinlik Detayları


ACT-KABUL ve KARARLILIK TERAPİSİ UYGULAYICI EĞİTİMİ / 21 Mayıs-12 Haziran 2024

ÜNİVERSİTE ONAYLI VE E-DEVLETTE SORGULANABİLİR SERTİFİKA!

ACT KABUL VE KARARLILIK TERAPİSİ UYGULAYICI EĞİTİMİ YENİ GRUP KAYITLARIMIZ BAŞLAMIŞTIR!

ACT ( Kabul ve Kararlılık Terapisi) Etkililiği ile ilgili 750’den fazla deneysel çalışma bulunan 3.Dalga Bilişsel Davranışçı Terapiler yaklaşımının önemli bir modelidir ve günümüzde terapistlerin çok sık kullandıkları, etkilerini oldukça fazla gördükleri bir modeldir.

Eğitim Türü:  Online Eğitim / Zoom ile yapılacaktır.

Eğitim Gün ve Saatleri: 21-28-29 Mayıs, 4-5-11-12 Haziran 19:00-22:30 saatleri arasında dersler olacaktır. Süpervizyon gün ve saatleri sonradan duyurulacaktır.

Eğitim Süresi: 24 Saat Online Eğitim + 4 Saat Online Süpervizyon

Materyaller: Ücrete dahildir ve pdf veya word formatında sizlerle paylaşılacaktır.

Katılım Şartları: Psikoloji ve Psikolojik Danışmanlık Rehberlik ve ilgili alanların 3. ve 4. sınıf öğrencileri, yüksek lisans öğrencileri ile mezunları, Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanları, Aile danışmanlığı sertifika sahipleri ve öğrencileri ve diğer ruh sağlığı çalışanları. Katılım esnasında Diploma veya transkript, kimlik fotokopisi ile birlikte istenecek olup program o şekilde başlayacaktır.

KREDİ KARTINA 9 TAKSİT İMKANI: Eğitim ücretini Havale Eft yapabileceğiniz gibi kredi kartınızla 9 taksite kadar ödeme imkanınız vardır.

*Program İçeriği

 • Kabul ve Kararlılık Terapisinin Kuramsal ve Kavramsal Altyapısı
 • Kabul ve Kararlılık Terapisi Temelli Davranış ve Vaka Formülasyonu
 • Kabul ve Kararlılık Terapisinin Temel Teknikleri
 • Depresyonda Kabul ve Kararlılık Terapisi Kullanımı
 • Kaygı Bozukluklarında Kabul ve Kararlılık Terapisi Kullanımı
 • Travma Sonrası Stres Bozukluğunda Kabul ve Kararlılık Terapisi Kullanımı
 • Kabul ve Kararlılık Terapisi Vaka Çalışmaları
 • Süpervizyon Eşliğinde Kabul ve Kararlılık Terapisi Uygulamaları

 

*Sertifikalandırma

Eğitim tamamlandıktan sonra online olarak sınav yapılacaktır. Sınavda 10 çoktan seçmeli soru sorulacak olup minimum 6 doğru sınavı geçmek için yeterli olacaktır. Sınavda başarılı olunduğu takdirde üniversite onaylı uygulayıcı sertifikanız için kimlik bilgileriniz alınacak ve sertifikalandırma süreci yapılacaktır. Üniversite onaylı e-devlette görünecek olan sertifikanız dışında alfaetkinlik.com sitemizde de ömür boyu görüntüleyebileceğiniz katılımcı sertifikası da alacaksınız. Sertifikalarınızı basılı almak isterseniz ekstra hizmet bedeli olan 200 TL karşılığında Türkiye sınırları içerisine kargo yapılabilmektedir. Bu hizmet bedeli değişiklik gösterebilmektedir. 

 • Belgeler kişiye özeldir.
 • Etkinlik sonunda alacağınız Uygulayıcı Sertifika ile bu çalışmayı siz de iş ve sosyal hayatınızda gönül rahatlığı ile uygulayabilirsiniz. 
 • Üniversite onaylı sertifika ve e-devlette sorgulanabilirlik için İstanbul Esenyurt Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezi ile iş birliği yapılmıştır.

*Eğitmen Hakkında

Uzman Psikolog  UĞUR DALAN

1982 yılında İstanbul’da doğan Uğur DALAN, ilk orta ve lise eğitimini İstanbul’da tamamladı. 2000 yılında Haliç Üniversitesi’nde YÖK burslu olarak psikoloji eğitimine başladı. 2004 yılında aynı üniversitede uygulamalı psikoloji yüksek lisans programı ile “Evlilik ve Aile Terapisi” sertifika programına başladı. Staj ve Uzmanlık eğitimi dönemlerinde Balıklı Rum Vakfı Hastanesinde Anatolia kliniklerinde ve Bakırköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi 7. Psikiyatri kliniğinde görev yapmıştır. 2006 – 2007 yılları arasında 1 yıl süre ile Denizli Asker Hastanesinde Asteğmen Psikolog olarak hizmet vermiştir. Fatih, Düzce ve Bolu Belediyeleri ile ortaklaşa çalışmalar içerisinde gerçekleştirilen “Umut Evi” sosyal sorumluluk projesinde psikoloji koordinatörü olarak yer almıştır. 2005 yılından bu yana kendi kurduğu Psikodestek Psikoterapi Merkezinde psikolog ve evlilik aile terapisti olarak görev yapmakta, Nişantaşı Üniversitesinde Öğretim Üyesi olarak dersler vermekte, FOX Tv’de yayınlanan “Kaybolan Çiçekler” programında uzman olarak yer almaktadır. Nişantaşı Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü Psikoloji Anabilim Dalında ikinci uzmanlık eğitimine başlamış ve “Sosyal Medya Bağımlılığının Evlilik Doyumu ve Evlilik Uyumu Üzerindeki Etkisi” üzerine uzmanlık tezini hazırlamıştır.Kategorisinde çok satanlar listesine giren “Mutlu Evliliğin Sırrı” isimli bir kitabı ve panik bozuklukta sosyodemografik etkenler; Boşanmış aile çocuklarının psikolojik değerlendirmesi; Evlilik uyumu ile kaygı bozuklukları arasındaki ilişki üzerine makaleleri bulunmakta, Habertürk, Hürriyet, Marie Claire gibi pek çok yazılı basın organında yazılar yazmaktadır. Ayrıca uzun süre “çok satanlar” listesinde yer almış “Kara Duvak” isimli kitapta psikoloji yorumları yazmıştır.

*Detaylar

 • Bu etkinlikte kayıtlar kesindir, iptal veya iade kesinlikle söz konusu değildir.
 • Eğitim kaydınızı KREDİ KARTINA 9 TAKSİTE KADAR veya BANKA KARTI ile saniyeler içinde alabilir, ayrıca dilerseniz banka hesaplarımıza Havale/Eft yaparak temin edebilirsiniz.
 • Eğitim için ödemenizi yaptığınızda kullanıcı sözleşmesini kabul etmiş sayılırsınız. Sözleşmenin tamamını okumanızı tavsiye ederiz.
 • Eğitim fiyatına KDV dahildir.
 • Alfa Etkinlik uygun gördüğü takdirde etkinliğin konuşmacıları ve/veya yerinde değişiklik yapma hakkına sahiptir.

Tüm oturumlar, sertifikalar, KDV dahil


4500TL 2600TL
Bilet Al Tuşuna tıklayarak önkaydınızı gerçekleştirebilirsiniz. Önkayıt işleminden sonra kontenjanlar dolana kadar ödeme yaparak kaydınızı kesinleştirebilirsiniz.

21.05.2024 19:30:00
ONLINE