ALFAKAMP PSİKOLOJİ KAMPI / Belek- Antalya / 21-22-23-24-25 Temmuz ( 2 Kişilik Oda da Kişi Başı) | Alfa Etkinlik

ALFAKAMP PSİKOLOJİ KAMPI / Belek- Antalya / 21-22-23-24-25 Temmuz ( 2 Kişilik Oda da Kişi Başı)

Etkinlik Detayları


ALFAKAMP PSİKOLOJİ KAMPI / Belek- Antalya / 21-22-23-24-25 Temmuz

ALFAKAMP PSİKOLOJİ KAMPI 21-22-23-24-25 Temmuz tarihlerinde Belek, Antalya'da!

Alanında uzman isimlerle Psikoloji Kampı sizlerle!

#tatil #eğitim #eğlence

KONTENJAN SINIRLIDIR, FİYATLAR KISA BİR SÜRE İNDİRİMLİDİR!

Pandeminin şartlarından ve günlük hayatın stresinden bunaldığımız bu günlerde sizler için eşsiz bir kamp hazırladık. 5 gün boyunca hem tatilinizi yaparak kurban bayramını fırsata çevireceksiniz, hem alanında uzman eğitmenlerden eğitimler alacak onlarla çay-kahve içerken sohbet edip sorularınızı soracaksınız, hem de sizi her şeyden uzaklaştırıp keyifli vakit geçirmenizi sağlayacak eğlenceli aktiviteler ve oyunlar ile eğlencenin tadını alacaksınız. 

 • Sensitive premium resort hotel 5 yıldızlı bir tesis olup size muhteşem  5 gün yaşatacak. Hoteli buraya tıklayarak inceleyebilirsiniz.
 • Kampta Covid-19 ile alakalı tüm tedbirler alınacaktır.
 • Ödeyeceğiniz ücrete  4 gece 5 gün konaklama, açık büfe yeme-içme, 7/24 alkollü alkolsüz sınırsız içecek, çay-kahve, eğitimler, atölyeler, aktiviteler, eğlenceler, kamp belgesi ve kdv dahildir. Hotel Ultra Her Şey Dahildir. 7/24 Yiyecek ve içecek sınırsızdır.

FİYATLANDIRMA NASIL?

5 GÜN 4 GECE 

2 KİŞİLİK ODADA KİŞİ BAŞI: 2890TL ( 4 GECE 5 GÜN ULTRA HER ŞEY DAHİL)

3 VE 4  KİŞİLİK ODADA KİŞİ BAŞI: 2790TL ( 4 GECE 5 GÜN ULTRA HER ŞEY DAHİL)

TEK KİŞİLİK ODADA KİŞİ BAŞI: 4990 TL ( 4 GECE 5 GÜN ULTRA HER ŞEY DAHİL)

KAMPA TEK KATILMAYI DÜŞÜNÜYORSANIZ DAHİ 2 KİŞİLİK ODA DA SATIN ALIP SİZİN GİBİ KAMPA GELEN BİRİSİ İLE ODANIZI PAYLAŞIMLI KULLANABİLİRSİNİZ.

3 ve üzeri katılımlar ile AİLE katılımları ile Çocuklu katılımlar için lütfen bizimle iletişime geçiniz. 

Hotelin mini çocuk kulübü mevcut olup atölye çalışmaları ve konferanslar esnasında çocuklarınızı güvenle mini kulübe bırakabilirsiniz.

0534 580 40 72 - 0534 319 34 09
NEDEN KATILMALIYIM? başa dön

 • Kariyerinize yatırım yapmak
 • Kendinize zaman ayırarak tatil yapmak 
 • Hem eğlenmek, hem öğrenmek hem de sosyalleşmek
 • Kendinizi geliştirmek
 • Popüler konuşmacılarla soru cevap yapabilmek
 • Tecrübelerden faydalanmak
 • Farkındalık kazanmak
 • CV'nizi alacağınız belgeler ile güçlendirmek için katılmalısın.
OTURUMLAR başa dön

 • EĞİTİM

Prof.Dr. Zümra ATALAY ile "Mindfulness: Farkındalıkla Anda Kalma Sanatı" Konferansı

Klinik Psikolog Beyhan BUDAK ile " Geçmişin Yüklerinden Kurtulmak" Konferansı

Klinik Psikolog Dr.Mehmet ŞAKİROĞLU ile "Sosyal Medyadaki Ben ve Gerçek Hayattaki Ben" Konferansı

Uzman Psikolog Dilay SÜLOĞLU ile "İlişkikerde Sınırlarımı Nasıl Belirlerim?" Konferansı

Konuşmacılarla Kitap İmzası ve soru- cevap oturumları

 • TATİL

Hotel 5 Yıldızlı olup Ultra Her Şey Dahildir. 7/24 Alkollü Alkolsüz içecek alabilir ve yiyeceklerden faydalanabilirsiniz.

Hotelin havuzları ve kendine özel beach'i ile tatilin tadını çıkaracaksınız.

 • EĞLENCE

Canlı Müzik Keyfi

Kareoke Parti

Ödüllü Oyunlar

Gün içi eğlenceler
KONUŞMACILAR başa dön

Prof.Dr. ZÜMRA ATALAY

Prof. Dr. Zümra Atalay MEF Üniversitesi Psikolojik Danışma ve Rehberlik Bölümü öğretim üyesidir. Mindfulness Eğitmenidir. 2014 yılında Mindfulness Institute Türkiye’yi kurmuştur. Temel çalışma alanı bilinçli farkındalık (mindfulness), bilinçli farkındalık temelli terapiler, şefkat (compassion) ve şefkat temelli terapilerdir. Doktora tezi de bu iki konu üzerinedir. TUBITAK bursu ile misafir öğretim üyesi olarak bulunduğu Rochester Üniversitesi Psikoloji Bölümünde “Mindfulness ve Psikolojik İhtiyaçlar” üzerine bir proje yapmıştır. Bu konu ile ilgili Uluslararası indekslerde taranan ve ulusal hakemli dergilerde makaleleri, TUBITAK projeleri, ulusal ve uluslararası kongrelerde bildirimleri, yüksek lisans ve doktora düzeyinde vermiş olduğu dersleri, danışmanlığını yaptığı yüksek lisans ve doktora tezleri bulunmaktadır. Zümra Atalay Mindfulness Temelli Stres Azaltma Programı (MBSR), Mindfulness Temelli Bilişsel Terapi (MBCT),İş yerlerinde kullanılan Search Inside Yourself (SIY), Okullar İçin .b foundations ve Mindfulness Temelli Şefkatli Yaşam (MBCL) Eğitici Eğitmenidir. 8 ülkede eğitim veren IMA’nın uluslararası eğitmenidir. EAMBA (Europian Association of Mindfulness Based Approaches) kurulduğundan beri aktif üyesidir. Üniversitede verdiği derslerin ve akademik çalışmaların yanı sıra Mindfulness Institute bünyesinde düzenli aralıklarla MBSR (Mindfulness Based Stress Reduction Program) ve MBCT (Mindfulness Temelli Bilişsel Terapi)  grup çalışmaları, yurt içi ve yurt dışından alanında uzman kişiler ile çeşitli alanlara yönelik mindfulness eğitimleri ve eğitici eğitmenlikleri düzenlemektedir. Ayrıca kurumlara yönelik eğitimler ve bireysel terapi seansları vermektedir. Aynı zamanda Mindfulness ve Şefkat ile ilgili 3 kitabın yazarıdır.

Uzman Klinik Psikolog  BEYHAN BUDAK

İlköğretim ve lise eğitimini Ankara'da tamamlayan Beyhan Budak, İstanbul Üniversitesi Psikoloji bölümünden mezun olduktan sonra tekrar Ankara'ya dönmüştür. Ankara'da özel bir klinikte çalışan Beyhan Budak, daha sonra Ankara Gazi Üniversitesinde Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik bölümünde yüksek lisans yapmıştır.Beyhan Budak,daha sonra ise Özel bir üniversitede Klinik Psikoloji bölümünde ikinci Yüksek Lisansı yapmaktadır. Şu anda kurucusu olduğu Fenomen Psikolojik Danışmanlık ve Eğitim merkezinde psikoterapi, psikolojik danışmanlık ve kurumlara eğitim hizmeti vermektedir.Beyhan Budak, aynı zamanda Youtube kanalında her hafta popüler psikoloji ve kişisel gelişim konularında videolar yayınlamaktadır.

Klinik Psikolog Dr. MEHMET ŞAKİROĞLU

Mehmet Şakiroğlu ODTÜ Psikoloji Bölümünden mezun olmuştur. Daha sonra aynı üniversite ve bölümde yüksek lisans ve doktora çalışmalarını tamamlamıştır. 2002 yılından itibaren 10 sene ODTÜ Psikoloji Bölümünde Öğretim elemanı olarak çalışan Mehmet Şakiroğlu mutluluk, afet psikolojisi, depresyon, stres ve kaygı konuları üzerinde makaleler, kitaplar yayınlamıştır. MEB, Emniyet Müdürlükleri, İçişleri Bakanlığı, Adalet Akademisi ve kurumlarda motivasyon, stres, öfke kontrolü ve kaygı gibi konular üzerine eğitimler veren Mehmet Şakiroğlu bir dönem TRT Ankara Radyosunda sunucu ve yapımcı olarak kendi programını hazırlamış ve sunmuştur.Daha sonra Radyo ODTÜ’de Benden Hoşlanıyorum, Kanal D Doktorum, TRT Günlük Rehber isimli programlara katılmıştır. Bugüne kadar Mutsuzluğa Mahkumuz, Öfkeyi Olumlu Kullanmak ve Aşkın Psikolojisi isimli kitapları yazmıştır. Günümüzde Aydın, Kuşadası Adnan Menderes Üniversitesi Psikoloji Bölümü Öğretim Üyesi olarak çalışmalarını sürdürmektedir.1977 yılında Muğla’da doğmuştur. Baba tarafından aslen Aydın, anne tarafından ise aslen Balıkesir’lidir.

Uzman Psikolog DİLAY SÜLOĞLU

Dilay Süloğlu, 2009 yılında 24 Kasım Anadolu Lisesinden mezun olduktan sonra, aynı yıl Maltepe Üniversitesi Psikoloji bölümüne başarı derecesiyle başladı. 2013 yılında Maltepe Üniversitesi Psikoloji bölümünden Onur derecesiyle mezun oldu. Üsküdar Üniversitesi, Tezli yüksek lisans eğitimini tamamlayarak “Uzman Psikolog” ünvanını aldı.  İstanbulda lisans ve yüksek lisans öğrenimini tamamladığı yıllarda Bilişsel Davranışçı Terapi, Hipnoterapi, Kısa Süreli Çözüm Odaklı Terapi, Travma Psikolojisi, Aile Sorunları ve Baş Etme  Yöntemleri, Farkındalık, Kabul ve Kararlılık Stratejileri, Çocuk ve Ergen Davranış Sorunları üzerine çeşitli eğitimler aldı.Nişantaşı Davranış Bilimleri enstitüsünde 6 ay boyunca yetişkin ve ergenlerle gelişimsel/psikolojik takip çalışmalarına katıldı. Kocaeli Üniversitesi Hastanesi Psikiyatri servisinde klinik alan çalışmalarını yürüttü. University of Vienna’da, Prof. Dr. Urs NATER önderliğinde “Brain and Stress” projesini tamamladı. Haziran 2014’te Özel Akademi Hastanesinde çalışmalarına devam etti. Mart 2016 tarihinden beri, VM Medical Park Kocaeli Hastanesi ve 2019 yılı itibariyle BAU MedicalPark Göztepe Hastanesinde klinik çalışmalarını sürdürmektedir. Ağustos 2013’ten beri, özel okul ve kurumlarda eğitim-bireysel danışmanlık hizmeti vererek; Türk Telekom, Koç Holding ve Sabancı Holding gibi ülkenin önde gelen markalarına danışmanlık hizmeti vermektedir.Yetişkin, çocuk, ergen ve çift terapisi alanında Bilişsel Davranışçı Terapi, Hipnoterapi ve Çözüm Odaklı Psikoterapi yaklaşımlarıyla çalışmaktadır.
PLATFORM başa dön

Etkinlik Antalya Belek Sensitive Premium Resort Hotel'de gerçekleşecektir. Kampa katılacak her kişinin ulaşımı kendisine aittir. Oluşacak talebe göre Antalya havalimanından ve Antalya otogardan eksra ücretli transfer aracı kaldırılacaktır.
SERTİFİKALAR başa dön

Kamp sonlandığında tüm konuların yazdığı, konuşmacı imzalı, firma kaşe-imzalı kamp katılım belgesi alacaksınız. 
DETAYLAR başa dön

 • Bu etkinlikte tüm kayıtlar kesindir, iptal veya iade kesinlikle söz konusu değildir.
 • Ödemenizi KREDİ KARTINA 9 TAKSİTE KADAR veya BANKA KARTI ile saniyeler içinde alabilir, ayrıca dilerseniz banka hesaplarımıza Havale/Eft yaparak temin edebilirsiniz.
 • Etkinlik için kayıt olduğunuzda kullanıcı sözleşmesini kabul etmiş sayılırsınız. Sözleşmenin tamamını okumanızı tavsiye ederiz.
 • Kamp fiyatlarına KDV dahildir.
 • Alfa Etkinlik uygun gördüğü takdirde etkinliğin konuşmacıları ve/veya yerinde değişiklik yapma hakkına sahiptir.
 • Bu etkinlik  beş günlük bir kamp olup, verilecek belgeler yetki vermez sizi destekler ve Alfa Etkinlik dışında herhangi bir kurum/kuruluş/üniversite ile hiç bir bağlantısı yoktur.

Tüm oturumlar, sertifikalar, KDV dahil


3890TL 2890TL
Bilet Al Tuşuna tıklayarak önkaydınızı gerçekleştirebilirsiniz. Önkayıt işleminden sonra kontenjanlar dolana kadar ödeme yaparak kaydınızı kesinleştirebilirsiniz.

21.7.2021 20:00:00
Sensitive Premium Resort Hotel Belek ANTALYA