C.A.T. ve LOUISA DUSS Projektif Çocuk Testleri Uygulayıcı Eğitimi / 19 Şubat

Etkinlik Detayları


C.A.T. ve LOUISA DUSS Projektif Çocuk Testleri Uygulayıcı Eğitimi / 19 Şubat

ÜNİVERSİTE ONAYLI VE E-DEVLETTE SORGULANABİLİR SERTİFİKA!

C.A.T. ve LOUISA DUSS Projektif Çocuk Testleri Uygulayıcı Eğitimi YENİ GRUP KAYITLARIMIZ BAŞLAMIŞTIR!

 • Kredi Kartına 9 Taksit İmkanı!

Bu programda 8 Saat Eğitim Videosu sunulmaktadır ve 19 Şubat 2023 günü 11:00'de  süpervizyon ve soru cevap oturumu online olarak canlı interaktif oturum ile hocamızla yapılacaktır. (Süpervizyon sonrası eğitimle alakalı rapor, sinemdurusal@gmail.com mailine aktarılmalıdır. Aktarıldığı taktirde sertifikasyon işlemi yapılacaktır.)

Eğitmen: Dr. SİNEM DURUSAL / Uzman Klinik Psikolog

Eğitim Tarihi:  Süpervizyon soru cevap online oturumu 3 Aralık olduğu için o tarihe kadar satın alıp 8 Saatlik eğitim videosunu tamamlayıp online oturuma belirtilen tarihte katılım gösterip sertifikanızı alabilirsiniz.

Eğitim Süresi: 8 SAAT VİDEO EĞİTİMİ + 2 SAAT SÜPERVİZYON SORU CEVAP ONLİNE OTURUM

Eğitim Türü: Video Eğitimler sms ve mail ile kayıt olduğunuzda gönderilir ve direkt izlemeye başlayabilirsiniz süpervizyon ise online Zoom ile yapılacaktır.

Materyaller: Materyaller ücrete dahildir.
NEDEN KATILMALIYIM? başa dön

 • Kariyerinize yatırım yapmak
 • Kendinizi geliştirmek
 • Popüler konuşmacılarla soru cevap yapabilmek
 • Tecrübelerden faydalanmak
 • Farkındalık kazanmak
 • CV'nizi alacağınız sertifikalar ile güçlendirmek için bu online eğitimde sen de olmalısın.
OTURUMLAR başa dön

İŞLENECEK KONULAR

PROJEKTİFÇOCUK TESTLERİ EĞİTİMİ
* CAT(Children Apprection Test)  Testi
* Louissa Duss Psikanalitik Hikayaler Testi
 

TESTLERİN İÇERİK BİLGİSİ:
CAT(Children Apprection Test)  Testi:
Uygulanma yaş aralığı 3 ila 10 yaş arasıdır. Üzerinde hayvan resimlerinin bulunduğu toplam 10 adet kart ile belirtilen yaş aralıklarındaki çocukların kişilik dinamiklerini ve ebeveyn ilişkilerini analiz etmek için kullanılan bir psikolojik testtir.

Louissa Duss Psikanalitik Hikayaler Testi:
3-10 yaş arası çocukların kişilik komplekslerini açığa çıkarmak amacıyla uygulanır.  Zaman sınırlaması yoktur. Test, on tane yarım bırakılmış hikayeden oluşur. Hikayeler çocukların anlayabilecekleri ve ilgi duyabilecekleri biçimde yapılandırılmıştır. Her öykünün bir içeriği vardır. Psikanalitik teoriye uygun olarak, her gelişim dönemine uyan olası problemi ortaya koymaktadır.
KONUŞMACILAR başa dön

Psikolog, Psikoterapist Dr. SİNEM DURUSAL

1984 yılında İstanbul’da doğdu.Lise öğrenimini Hüseyin Avni Sözen Anadolu Lisesinde tamamladıktan sonra 2006 yılında Haliç Üniversitesi Psikoloji Bölümünden(%100 burslu) derece ile mezun oldu. 2008 yılında İstanbul Ticaret üniversitesi Uygulamalı Psikoloji yüksek lisansını, 2017 yılında ise Collage of London Birkbeck de doktora derecesini aldı. 2007-2011 yılları arasında Nene Hatun hastanesinde görev yaptı. 12 yıl boyunca Prof Dr Mehmet Sungur’dan BDT eğitimini tamamladı ve dünya akreditasyonunu aldı. Yanı sıra çocuklar üzerinde zeka testleri başta olmak üzere bir çok alanda akademik çalışmalar yaptı. 2008 Ocak ayından itibaren İstanbul’da kendi ofisinde çalışmakta.Aile terapisi, çocuk yetişkin ergen psikoterapisi, hipnoterapi, BDT terapisi alanlarında çalışmalarına devam etmektedir.
PLATFORM başa dön

 • Etkinlik VİDEO+ ONLINE gerçekleşecektir. Program VİDEO+ONLINE formattır. Kayıt olduğunuzda size eğitim videoları ve materyaller sms ve mail ile gelir, süpervizyon gününden 1 gün önce hem sms ile zoom bilgileri gelir hem de oturum linkinize eklenir ve süpervizyona katılırsınız.
 • Online bölüm interaktif olarak yapılacaktır.
 • Eğitmen sorularınızı cevaplayacaktır.
 • Kayıt olduğunuzda eğitim videoları sms ve mail ile yönlendirilecek sınırsız izleme imkanınız olacaktır.
SERTİFİKALAR başa dön

 • SERTİFİKA HAKKINDA

  Gerekli şartları yerine getiren öğrencilere E-DEVLETTE SORGULANABİLİR, ÜNİVERSİTE ONAYLI UYGULAYICI SERTİFİKA VERİLECEKTİR.

 • Etkinlik sonunda isim soyisminize özel e-devlette görüntüleyebileceğiniz uygulayıcı sertifika alırsınız. Raporlarınızı ilettiğiniz taktirde Sertifika/Belgeniz hem dijital hem de basılı olarak adresinize kargolanır. (Kurumun belirlediği güncel hizmet bedeli ile hem alfa hem üniversite onaylı belgeniz basılı olarak adresinize gönderilir.)
 • Belgeler kişiye özeldir.
 • Etkinlik sonunda alacağınız Uygulayıcı Sertifika ile bu çalışmayı siz de iş ve sosyal hayatınızda gönül rahatlığı ile uygulayabilirsiniz. 
DETAYLAR başa dön

Eğitime Kimler Katılabilir?

Psikolojik Danışman, Psikolog, Çocuk Gelişimi ve Eğitimi Uzmanları, Özel Eğitimciler, Aile Danışmanları, Sosyologlar, Sosyal Hizmet Uzmanları ile Üniversitelerin bu bölümlerinde öğrenimlerine devam eden 3.& 4. Sınıf öğrencileri katılabilir.

Bilinmesi Gerekenler:

 • Bu etkinlikte bilet satışları kesindir, iptal veya iade kesinlikle söz konusu değildir.
 • Biletinizi KREDİ KARTINA 9 TAKSİTE KADAR veya BANKA KARTI ile saniyeler içinde alabilir, ayrıca dilerseniz banka hesaplarımıza Havale/Eft yaparak temin edebilirsiniz.
 • Etkinlik için bilet aldığınızda kullanıcı sözleşmesini kabul etmiş sayılırsınız. Sözleşmenin tamamını okumanızı tavsiye ederiz.
 • Bilet fiyatlarına KDV dahildir.
 • Alfa Etkinlik uygun gördüğü takdirde etkinliğin konuşmacıları ve/veya yerinde değişiklik yapma hakkına sahiptir.SATIN AL


Kredi kartı ile 9 taksit imkanı.
Devam ederek Online Kullanıcı Sözleşmesini, Gizlilik ve KVKK Aydınlatma Metnini okuyup kabul etmiş sayılırsınız.


Tüm oturumlar, sertifikalar, KDV dahil


179TL 400TL