Çocuklarda ve Yetişkinlerde Dürtü Kontrol Bozuklukları / HEMEN İZLE

Etkinlik Detayları


Çocuklarda ve Yetişkinlerde Dürtü Kontrol Bozuklukları / HEMEN İZLE

HEMEN SATIN AL VE İZLE!

Bu program 5 Haziran 2020 tarihinde online olarak gerçekleşen programın kaydıdır. Satın alıp hemen izlemeye başlayabilirsiniz.
NEDEN KATILMALIYIM? başa dön

 • Kariyerinize yatırım yapmak
 • Kendinizi geliştirmek
 • Popüler konuşmacılarla soru cevap yapabilmek
 • Tecrübelerden faydalanmak
 • Farkındalık kazanmak
 • CV'nizi alacağınız sertifikalar ile güçlendirmek için bu online zirvede sen de olmalısın.
OTURUMLAR başa dön

 •  Çocuklarda ve Yetişkinlerde Dürtü Kontrol Bozuklukları
KONUŞMACILAR başa dön

 

Uzman Nöropsikolog ALKIM SEVEN

Alkım Seven 1985 yılı İzmir doğumludur. 2003 yılında İzmir Konak Anadolu Lisesi’ni kazanmıştır ve Ege bölgesi Liseler Arası Felsefe Platformu'nu kurmuştur.Liseyi bitirdikten sonra sırasıyla Yakın Doğu Üniversitesi ve İngiltere'de Bristol Üniversitesi'nde psikoloji ve nöropsikoloji eğitimlerini tamamlamıştır.  Psiko-analitik derleme çalışması olarak “Hadım Edilme Karmaşası” projelerinde şeref düzeyinde derecelendirilmiştir. Ege Üniversitesi Psikiyatri Servisi’nde muhtelif birimlerde staj yapmış, kişilik ve zekâ testleri alanlarında birçok MMPI ve WAIS uygulamaları gerçekleştirmiştir. İngiltere’de “Travma Sonrası Stres Bozukluklarında Hipokampik Hacimsel Değişimler” üzerine olan makalesi “Knight of the Order of the White Rose of Finland” ödülüne sahip CRIC Bristol Profesörü Risto Kauppanen tarafından uluslararası bilim dergilerinde basılmaya uygun bulunmuştur. Bristol Üniversitesi Nöropsikoloji yüksek lisansı bitirme tezini “Bireylerin Örtük ve Açık Ebeveyn Tercihleri; Ailevi Tutumlar ” üzerine yetişkin bireylerdeki anne ve baba tercihlerine yönelik laboratuvar ortamında deneyler yapmış ve projesinden şeref derecesiyle geçmiştir.Üsküdar Üniversitesi’nde Biliçli Hipnoz (Councious Hypnosis) üzerine çalışmalar gerçekleştirmiştir ve alan ile ilgili bir kitap editörlüğü yapmıştır. Bunu takiben Prof. Dr. Mehmet Sungur'dan "Bilişsel Davranışçı Terapi" eğitimi almıştır.Türk Psikologlar Derneği çatısı altında LGBTİ birimini kurmuştur ve uluslararası düzeyde Türkiye'yi temsil etmiş, Amerikan Psikoloji Derneği ile Türkiye tarihinde ilk resmi protokolü imzalamıştır. Bunun yanı sıra Nöropsikoloji Derneği'nde yönetim kurulu üyeliği yapmakta ve Yoksul, Hasta, Öğrenci Dostları Derneği'nde aktif görev almaktadır. Bunların nezdinde sürekli olarak toplum yararına faaliyetler düzenlemektedir.Ayrıca,  Tedx konuşmacısı olmasının yanı sıra rehberlik araştırma merkezlerine ve milli eğitim müdürlükleri nezdinde ücretsiz eğitimler yapmakta ve maddi ihtiyaç dahilinde sponsor omaktadır.
Enstitü Fabrika adında üniversite öğrencilerinin entelektüel ve mesleki gelişimlerine yönelik maddi kaygı gözetmeden çalışan bir oluşum kurmuştur. Hala birçok üniversite ve STK’larda seminer ve eğitim çalışmaları yapmaktadır.
PLATFORM başa dön

PROGRAM HEMEN SATIN AL VE İZLE ÖZELLİKLİDİR. SATIN ALIP HEMEN İZLEYEBİLİR İZLENMEYİ TAMAMLAYINCA BİTİRME SERTİFİKANIZI GÖRÜNTÜLEYEBİLİRSİNİZ..
SERTİFİKALAR başa dön

 • Etkinlik sonunda isim soyisminize özel 1 konunun yazıldığı 1 adet elektronik sertifika alacaksınız. Elektronik sertifikalarınızı size özel kod ile sitemizden görüntüleyebilirsiniz. Size özel kod etkinlik sonrası size sms ile gönderilecektir.
 • Ücretli bir Alfa Etkinlik programını tamamladığınızda arkadaşlarınız, aileniz, iş arkadaşlarınız ve potansiyel işverenlerinizle paylaşabileceğiniz bir bitirme sertifikası alırsınız. Bitirme Sertifikaları başarınızın bir göstergesidir ancak Alfa Etkinlik akredite bir kurum olmadığından dolayı sertifikaların resmi akreditasyon amacıyla kullanılamayacağını lütfen unutmayın.
 • Sertifikalar kişiye özeldir.
 • Sertifikalarınız elektronik olarak ömür boyu sistemimizde saklanır.
 • Size sms ile gönderilecek özel kod ile sistemimizde elektronik sertifikalarınızı istediğiniz zaman sorgulayabilir, kurum ve kuruluşlara sorgulatmaları için kodunuzu verebilirsiniz.
 • Sertifikalarınız Alfa Etkinlik Organizasyon onaylıdır.
 • Katılım gösterdiğinize dair resmi belgenizdir.
 • Etkinlik sonunda alacağınız sertifikalar size yetki vermez, CV'nizi güçlendirir.
DETAYLAR başa dön

 • Bu etkinlikte bilet satışları kesindir, iptal veya iade kesinlikle söz konusu değildir.
 • Biletinizi KREDİ KARTINA 9 TAKSİTE KADAR veya BANKA KARTI ile saniyeler içinde alabilir, ayrıca dilerseniz banka hesaplarımıza Havale/Eft yaparak temin edebilirsiniz.
 • Etkinlik için bilet aldığınızda kullanıcı sözleşmesini kabul etmiş sayılırsınız. Sözleşmenin tamamını okumanızı tavsiye ederiz.
 • Bilet fiyatlarına KDV dahildir.
 • Bu etkinlik 1 saatlik bir program olup, verilecek belgeler yetki vermez sizi destekler ve Alfa Etkinlik dışında herhangi bir kurum/kuruluş/üniversite ile hiç bir bağlantısı yoktur.SATIN AL


Kredi kartı ile 9 taksit imkanı.
Devam ederek Online Kullanıcı Sözleşmesini, Gizlilik ve KVKK Aydınlatma Metnini okuyup kabul etmiş sayılırsınız.


Tüm oturumlar, sertifikalar, KDV dahil


279TL 79TL