Geçmişin Acılarından Kurtulmak ve Bugünü Yaşayabilmek / HEMEN İZLE

Etkinlik Detayları


Geçmişin Acılarından Kurtulmak ve Bugünü Yaşayabilmek / HEMEN İZLE

HEMEN SATIN AL VE İZLE!
NEDEN KATILMALIYIM? başa dön

 • Kariyerinize yatırım yapmak
 • Kendinizi geliştirmek
 • Popüler konuşmacılarla soru cevap yapabilmek
 • Tecrübelerden faydalanmak
 • Farkındalık kazanmak
 • CV'nizi alacağınız sertifikalar ile güçlendirmek için bu online zirvede sen de olmalısın.
OTURUMLAR başa dön

 •  Geçmişin Acılarından Kurtulmak ve Bugünü Yaşayabilmek
KONUŞMACILAR başa dön

 

Uzman Klinik Psikolog CANSU YURTSEVEN

Cansu Yurtseven, Mev Koleji'nde lise öğreniminden sonra İstanbul Bilgi Üniversitesi İngilizce Psikoloji lisans eğitimini tamamlamıştır. Lisans eğitimi boyunca bir çok alanda staj yapmış, bir çok projede yer almıştır. Gelişim Üniversitesi'nde öğretim görevlisi olarak görev yapmış olup aynı zamanda TRT1 kanalı, "Ailem odam ve ben" programında psikolog sunucu olarak yer almıştır.İstanbul Doğuş Üniversitesi'nde Doktora Programında yer almaktadır. Bunlara ek olarak, şuanda halen Psikohome Psikolojik Danışmanlık Merkezinde ve Nişantaşı Zi&oN Psikiyatri Akademisi'nde ve Öğrenme Yolu Etüt Merkezi'nde kurum psikoloğu olarak görev yapmaktadır.İstanbul Aydın Üniversitesi ve İstanbul Yıldız Teknik Üniversitesi'nde Aile Danışmanlığı Eğitimi vermektedir. İlk olarak Florya Neş'e Erberk Joyful House Anaokulunda, kurum psikoloğu süpervizörlüğünde staj deneyimi olmuştur. Çağlayan Adalet Sarayında yapmış olduğu stajla adli psikoloji alanında aktif olarak yer almıştır. RadyoVesaire adlı radyo kanalında "Kadın-erkek ilişkileri, beden dili ve iletişim becerileri" konulu radyo programı sunuculuğu yapmıştır. Uzman Psikolog Timur Harzadın'ın süpervizyon eğitimlerine katılmıştır.
PsikoAkademi Psikoloji ve Refleksoloji Merkezinde Uzman Psikolog Gülşah Pınaroğlu'nun asistanlığını yaparak bir çok psikolojik test eğitimi alma ve danışan görme fırsatı elde etmiş, grup terapisi asistanlığı yapmıştır.
2015 yılında Milli Eğitim Bakanlığı bünyesinde düzenlenen "Çocuğumu Tanıyorum" adlı projede uygulayıcı ve proje asistanı olarak yer almıştır. Dengeli Yaşam Danışmanlık Merkezinde psikoloji stajını tamamlamıştır.
2 sene süreyle Florya İngiliz Kültür Anaokulu'nda kurum psikoloğu olarak görev yapmıştır.
Bakırköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi'nde staj yapmıştır. Psikodinamik Terapi Eğitimi(halen devam),Aile ve Çift Terapisi,Bilişsel Davranışçı Terapi,Cinsel Terapi (Giriş), Çocuk ve Ergenlerle Klinik Görüşme Teknikleri,Şema Terapi,Çocuk Çizimlerinin Psiko-Pedagojik Açıdan Yorumlanması,Erken Çocukluk Döneminde Çift Dilli Edinim (Deborah Hudson),Avrupa Dil Portfolyosu (Deborah Hudson),Etkili Öğrenmenin Yol Haritası (Dr. Fatih Kalkınç),Okul Öncesi Çocuk Gelişimi (Robert C. Titzer, Ph.D.), Beden Dili ve Kadın-Erkek İlişkileri seminerlerinde ve eğitimlerinde yer almıştır. MMPI (MINNESOTA ÇOK YÖNLÜ KİŞİLİK ENVANTERİ),ANKARA GELİŞİM ENVANTERİ (AGTE),BENDER GESTALT GÖRSEL MOTOR ALGILAMA TESTİ,BENTON KOGNITIF FONKSİYONLAR VE GÖRSEL HAFIZA TESTİ,CATTEL 2A ZEKA TESTİ (CATTEL CULTURE FREE INTELLIGENCE TEST),CATTEL 3A ZEKA TESTİ,GESSEL TESTİ,METROPOLITAN OKUL OLGUNLUĞU TESTİ,FROSTIG,BURDON DIKKAT TESTİ,D2 DİKKAT TESTİ,LOUISA DUSS PSİKANALİTİK ÖYKÜ TESTİ,ÇOCUK ÇİZİMLERİNİN PEDAGOJİK DEĞERLENDİRMESİ,BİR İNSAN ÇİZ TESTİ,CAT ALGI TESTİ eğitimi almıştır.
PLATFORM başa dön

PROGRAM HEMEN SATIN AL VE İZLE ÖZELLİKLİDİR. SATIN ALIP HEMEN İZLEYEBİLİR İZLENMEYİ TAMAMLAYINCA BİTİRME SERTİFİKANIZI GÖRÜNTÜLEYEBİLİRSİNİZ..
SERTİFİKALAR başa dön

 • Etkinlik sonunda isim soyisminize özel 1 konunun yazıldığı 1 adet elektronik sertifika alacaksınız. Elektronik sertifikalarınızı size özel kod ile sitemizden görüntüleyebilirsiniz. Size özel kod etkinlik sonrası size sms ile gönderilecektir.
 • Ücretli bir Alfa Etkinlik programını tamamladığınızda arkadaşlarınız, aileniz, iş arkadaşlarınız ve potansiyel işverenlerinizle paylaşabileceğiniz bir bitirme sertifikası alırsınız. Bitirme Sertifikaları başarınızın bir göstergesidir ancak Alfa Etkinlik akredite bir kurum olmadığından dolayı sertifikaların resmi akreditasyon amacıyla kullanılamayacağını lütfen unutmayın.
 • Sertifikalar kişiye özeldir.
 • Sertifikalarınız elektronik olarak ömür boyu sistemimizde saklanır.
 • Size sms ile gönderilecek özel kod ile sistemimizde elektronik sertifikalarınızı istediğiniz zaman sorgulayabilir, kurum ve kuruluşlara sorgulatmaları için kodunuzu verebilirsiniz.
 • Sertifikalarınız Alfa Etkinlik Organizasyon onaylıdır.
 • Katılım gösterdiğinize dair resmi belgenizdir.
 • Etkinlik sonunda alacağınız sertifikalar size yetki vermez, CV'nizi güçlendirir.
DETAYLAR başa dön

 • Bu etkinlikte bilet satışları kesindir, iptal veya iade kesinlikle söz konusu değildir.
 • Biletinizi KREDİ KARTINA 9 TAKSİTE KADAR veya BANKA KARTI ile saniyeler içinde alabilir, ayrıca dilerseniz banka hesaplarımıza Havale/Eft yaparak temin edebilirsiniz.
 • Etkinlik için bilet aldığınızda kullanıcı sözleşmesini kabul etmiş sayılırsınız. Sözleşmenin tamamını okumanızı tavsiye ederiz.
 • Bilet fiyatlarına KDV dahildir.
 • Bu etkinlik 2 saatlik bir program olup, verilecek belgeler yetki vermez sizi destekler ve Alfa Etkinlik dışında herhangi bir kurum/kuruluş/üniversite ile hiç bir bağlantısı yoktur.SATIN AL


Kredi kartı ile 9 taksit imkanı.
Devam ederek Online Kullanıcı Sözleşmesini, Gizlilik ve KVKK Aydınlatma Metnini okuyup kabul etmiş sayılırsınız.


Tüm oturumlar, sertifikalar, KDV dahil


279TL 79TL