İSTANBUL PSİKOLOJİ ATÖLYESİ -2 / 7 Temmuz 2024 Pazar

Etkinlik Detayları


İSTANBUL PSİKOLOJİ ATÖLYESİ -2 / 7 Temmuz 2024 Pazar

İSTANBUL PSİKOLOJİ ATÖLYESİ İKİNCİ GRUBU İLE SİZLERLE!

Sadece 40 kişi ile gerçekleşecek olan bu etkinlikte Uzman Psikolog Uğur DALAN ile Romantik İlişkiler üzerine söyleşi yapılacak ardından soru-cevap bölümü ile cevap aradığınız sorularınızı eğitmenimize sorabileceksiniz. 

Kendini geliştirmek isteyen herkes bu programa katılabilir. Kontenjan sınırlı ve bilet ücreti indirimli olduğu için yerinizi hızlıca almanızı tavsiye ederiz.

DETAYLAR: 

 • Yer: Miesta Coffee Dessert
 • Tarih: 9 Haziran Pazar
 • Saat: 10.00-12.00
 • Konu: ROMANTİK İLİŞKİLER
 1. Narsist / Borderline partnerle yaşamak
 2. İlişkilerde sağlıklı sınırlar çizme
 3. İlişkilerde yapılan temel hatalar
 4. Soru cevap

SERTİFİKALANDIRMA:

 • Eğitim sonunda isim soyisminize özel eğitmen imzalı katılım sertifikası alacaksınız. Dilerseniz isteğe bağlı olarak ekstra 200 TL ücret ile sertifikanızı e-devlette üniversite onaylı olarak görünür hale getirebilirsiniz.
 • Belgeler kişiye özeldir.
 • Etkinlik sonunda alacağınız Katılımcı Sertifikasını iş ve sosyal hayatınızda gönül rahatlığı ile uygulayabilirsiniz. 
 • Üniversite onaylı sertifika ve e-devlette sorgulanabilirlik için İstanbul Esenyurt Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezi ile iş birliği yapılmıştır.

EĞİTİM YERİNE ULAŞIM:

Miesta Coffee Dessert Bakırköy İncirli metrobüs  yada M1 metrosu Bakırköy durağında indikten sonra 1 Dakika yürüme mesafesindedir.

Adres: Kartaltepe Mah. Lavanta Çiçeği Sk. No:4 Bakırköy İSTANBUL

EĞİTMEN HAKKINDA:

Uzman Psikolog  UĞUR DALAN

1982 yılında İstanbul’da doğan Uğur DALAN, ilk orta ve lise eğitimini İstanbul’da tamamladı. 2000 yılında Haliç Üniversitesi’nde YÖK burslu olarak psikoloji eğitimine başladı. 2004 yılında aynı üniversitede uygulamalı psikoloji yüksek lisans programı ile “Evlilik ve Aile Terapisi” sertifika programına başladı. Staj ve Uzmanlık eğitimi dönemlerinde Balıklı Rum Vakfı Hastanesinde Anatolia kliniklerinde ve Bakırköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi 7. Psikiyatri kliniğinde görev yapmıştır. 2006 – 2007 yılları arasında 1 yıl süre ile Denizli Asker Hastanesinde Asteğmen Psikolog olarak hizmet vermiştir. Fatih, Düzce ve Bolu Belediyeleri ile ortaklaşa çalışmalar içerisinde gerçekleştirilen “Umut Evi” sosyal sorumluluk projesinde psikoloji koordinatörü olarak yer almıştır. 2005 yılından bu yana kendi kurduğu Psikodestek Psikoterapi Merkezinde psikolog ve evlilik aile terapisti olarak görev yapmakta, Nişantaşı Üniversitesinde Öğretim Üyesi olarak dersler vermekte, FOX Tv’de yayınlanan “Kaybolan Çiçekler” programında uzman olarak yer almaktadır. Nişantaşı Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü Psikoloji Anabilim Dalında ikinci uzmanlık eğitimine başlamış ve “Sosyal Medya Bağımlılığının Evlilik Doyumu ve Evlilik Uyumu Üzerindeki Etkisi” üzerine uzmanlık tezini hazırlamıştır.Kategorisinde çok satanlar listesine giren “Mutlu Evliliğin Sırrı” isimli bir kitabı ve panik bozuklukta sosyodemografik etkenler; Boşanmış aile çocuklarının psikolojik değerlendirmesi; Evlilik uyumu ile kaygı bozuklukları arasındaki ilişki üzerine makaleleri bulunmakta, Habertürk, Hürriyet, Marie Claire gibi pek çok yazılı basın organında yazılar yazmaktadır. Ayrıca uzun süre “çok satanlar” listesinde yer almış “Kara Duvak” isimli kitapta psikoloji yorumları yazmıştır.

İPTAL&İADE VE ŞİRKET POLİTİKALARI:

 • Bu etkinlikte bilet satışları kesindir, iptal veya iade kesinlikle söz konusu değildir.
 • Eğitim tarafımızdan iptal edilirse ücretleriniz kesintisiz iade edilir.
 • Biletinizi KREDİ KARTINA 9 TAKSİTE KADAR veya BANKA KARTI ile saniyeler içinde alabilir, ayrıca dilerseniz banka hesaplarımıza Havale/Eft yaparak temin edebilirsiniz.
 • Etkinlik için bilet aldığınızda kullanıcı sözleşmesini kabul etmiş sayılırsınız. Sözleşmenin tamamını okumanızı tavsiye ederiz.
 • Bilet fiyatlarına KDV dahildir.
 • Alfa Etkinlik uygun gördüğü takdirde etkinliğin konuşmacıları ve/veya tarihinde değişiklik yapma hakkına sahiptir.

Tüm oturumlar, sertifikalar, KDV dahil


750TL 350TL
Bilet Al Tuşuna tıklayarak önkaydınızı gerçekleştirebilirsiniz. Önkayıt işleminden sonra kontenjanlar dolana kadar ödeme yaparak kaydınızı kesinleştirebilirsiniz.

7.7.2024 10:00:00
Miesta Coffee Dessert Bakırköy İstanbul