İSTANBUL PSİKOLOJİ ATÖLYESİ -4 / 4 Ağustos 2024 Pazar

Etkinlik Detayları


İSTANBUL PSİKOLOJİ ATÖLYESİ -4 / 4 Ağustos 2024 Pazar

İSTANBUL PSİKOLOJİ ATÖLYESİ İLK GRUBU İLE SİZLERLE!

Sadece 40 kişi ile gerçekleşecek olan bu etkinlikte Uzman Psikolog Dilay SÜLOĞLU ile Sakinlik üzerine söyleşi yapılacak ardından soru-cevap bölümü ile cevap aradığınız sorularınızı eğitmenimize sorabileceksiniz. 

Kendini geliştirmek isteyen herkes bu programa katılabilir. Kontenjan sınırlı ve bilet ücreti indirimli olduğu için yerinizi hızlıca almanızı tavsiye ederiz.

DETAYLAR: 

 • Yer: Miesta Coffee Dessert
 • Tarih: 4 Ağustos Pazar
 • Saat: 10.00-12.00
 • Konu: Başına “Sakinlik” Gelebilir! Bi Sakinlik Molası Çünkü Endişelerin Sonu Gelmez!

SERTİFİKALANDIRMA:

 • Eğitim sonunda isim soyisminize özel eğitmen imzalı katılım sertifikası alacaksınız. Dilerseniz isteğe bağlı olarak ekstra 200 TL ücret ile sertifikanızı e-devlette üniversite onaylı olarak görünür hale getirebilirsiniz.
 • Belgeler kişiye özeldir.
 • Etkinlik sonunda alacağınız Katılımcı Sertifikasını iş ve sosyal hayatınızda gönül rahatlığı ile uygulayabilirsiniz. 
 • Üniversite onaylı sertifika ve e-devlette sorgulanabilirlik için İstanbul Esenyurt Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezi ile iş birliği yapılmıştır.

EĞİTİM YERİNE ULAŞIM:

Miesta Coffee Dessert Bakırköy İncirli metrobüs  yada M1 metrosu Bakırköy durağında indikten sonra 1 Dakika yürüme mesafesindedir.

Adres: Kartaltepe Mah. Lavanta Çiçeği Sk. No:4 Bakırköy İSTANBUL

EĞİTMEN HAKKINDA:

Uzman Psikolog DİLAY SÜLOĞLU

Dilay Süloğlu, 2009 yılında 24 Kasım Anadolu Lisesinden mezun olduktan sonra, aynı yıl Maltepe Üniversitesi Psikoloji bölümüne başarı derecesiyle başladı. 2013 yılında Maltepe Üniversitesi Psikoloji bölümünden Onur derecesiyle mezun oldu. Üsküdar Üniversitesi, Tezli yüksek lisans eğitimini tamamlayarak “Uzman Psikolog” ünvanını aldı.  İstanbulda lisans ve yüksek lisans öğrenimini tamamladığı yıllarda Bilişsel Davranışçı Terapi, Hipnoterapi, Kısa Süreli Çözüm Odaklı Terapi, Travma Psikolojisi, Aile Sorunları ve Baş Etme  Yöntemleri, Farkındalık, Kabul ve Kararlılık Stratejileri, Çocuk ve Ergen Davranış Sorunları üzerine çeşitli eğitimler aldı.Nişantaşı Davranış Bilimleri enstitüsünde 6 ay boyunca yetişkin ve ergenlerle gelişimsel/psikolojik takip çalışmalarına katıldı. Kocaeli Üniversitesi Hastanesi Psikiyatri servisinde klinik alan çalışmalarını yürüttü. University of Vienna’da, Prof. Dr. Urs NATER önderliğinde “Brain and Stress” projesini tamamladı. Haziran 2014’te Özel Akademi Hastanesinde çalışmalarına devam etti. Mart 2016 tarihinden beri, VM Medical Park Kocaeli Hastanesi ve 2019 yılı itibariyle BAU MedicalPark Göztepe Hastanesinde klinik çalışmalarını sürdürmektedir. Ağustos 2013’ten beri, özel okul ve kurumlarda eğitim-bireysel danışmanlık hizmeti vererek; Türk Telekom, Koç Holding ve Sabancı Holding gibi ülkenin önde gelen markalarına danışmanlık hizmeti vermektedir.Yetişkin, çocuk, ergen ve çift terapisi alanında Bilişsel Davranışçı Terapi, Hipnoterapi ve Çözüm Odaklı Psikoterapi yaklaşımlarıyla çalışmaktadır.

İPTAL&İADE VE ŞİRKET POLİTİKALARI:

 • Bu etkinlikte bilet satışları kesindir, iptal veya iade kesinlikle söz konusu değildir.
 • Eğitim tarafımızdan iptal edilirse ücretleriniz kesintisiz iade edilir.
 • Biletinizi KREDİ KARTINA 9 TAKSİTE KADAR veya BANKA KARTI ile saniyeler içinde alabilir, ayrıca dilerseniz banka hesaplarımıza Havale/Eft yaparak temin edebilirsiniz.
 • Etkinlik için bilet aldığınızda kullanıcı sözleşmesini kabul etmiş sayılırsınız. Sözleşmenin tamamını okumanızı tavsiye ederiz.
 • Bilet fiyatlarına KDV dahildir.
 • Alfa Etkinlik uygun gördüğü takdirde etkinliğin konuşmacıları ve/veya tarihinde değişiklik yapma hakkına sahiptir.BİLET AL


Kredi kartı ile 9 taksit imkanı.
Devam ederek Online Kullanıcı Sözleşmesini, Gizlilik ve KVKK Aydınlatma Metnini okuyup kabul etmiş sayılırsınız.


Tüm oturumlar, sertifikalar, KDV dahil


750TL 350TL
Bilet Al Tuşuna tıklayarak önkaydınızı gerçekleştirebilirsiniz. Önkayıt işleminden sonra kontenjanlar dolana kadar ödeme yaparak kaydınızı kesinleştirebilirsiniz.

4.8.2024 10:00:00
Miesta Coffee Dessert Bakırköy İstanbul