KIBRIS PSİKOLOJİ ve GELİŞİM ZİRVESİ 21 Mart 2020 | Alfa Etkinlik

KIBRIS PSİKOLOJİ ve GELİŞİM ZİRVESİ 21 Mart 2020

Etkinlik Detayları


KIBRIS PSİKOLOJİ ve GELİŞİM ZİRVESİ / 21 MART

Kıbrıs Psikoloji ve Gelişim Zirvesi "İlham veren fikirler" 21 Mart 2020 Cumartesi Yakın Doğu Üniversitesi AKM Salonunda!

-Bu muhteşem kongre için kontenjan dolmadan, indirimli biletler tükenmeden hemen biletini al!

**BİLET FİYATLARI KISA BİR SÜRE İÇİN İNDİRİMLİ OLUP SADECE HER ŞEY DAHİL 70 TÜRK LİRASIDIR.

**Kurumsal katılımlar veya 5 ve üzeri toplu katılımlarda size özel fiyat almak için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Çağrı merkezi: 0850 346 55 06

E-mail: info@alfaetkinlik.com
NEDEN KATILMALIYIM? başa dön

 • Kariyerinize yatırım yapmak
 • Kendinizi geliştirmek
 • Popüler konuşmacılarla tanışmak
 • Tecrübelerden faydalanmak
 • CV'nizi alacağınız sertifikalar ile güçlendirmek için bu kongrede sende olmalısın.
OTURUMLAR başa dön

 • Geçmişin Yüklerinden Kurtulmak / Uzman Klinik Psikolog BEYHAN BUDAK
 • Diksiyon: Etkili Konuşma / Spiker MENNAN ŞAHİN
 • Psikolojik Sağlamlık / Uzman Klinik Psikolog Dr. SİNEM DURUSAL
 • Özgüven mi? Narsisizm mi? / Uzman Psikolog DUYGU KARAKULAK TAKVİM
 • Duygu Regülasyonu / Uzman Psikolog ZİLİHA ULUBOY
KONUŞMACILAR başa dön

Uzman Klinik Psikolog  BEYHAN BUDAK

İlköğretim ve lise eğitimini Ankara'da tamamlayan Beyhan Budak, İstanbul Üniversitesi Psikoloji bölümünden mezun olduktan sonra tekrar Ankara'ya dönmüştür. Ankara'da özel bir klinikte çalışan Beyhan Budak, daha sonra Ankara Gazi Üniversitesinde Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik bölümünde yüksek lisans yapmıştır.Beyhan Budak,daha sonra ise Özel bir üniversitede Klinik Psikoloji bölümünde ikinci Yüksek Lisansı yapmaktadır. Şu anda kurucusu olduğu Fenomen Psikolojik Danışmanlık ve Eğitim merkezinde psikoterapi, psikolojik danışmanlık ve kurumlara eğitim hizmeti vermektedir.Beyhan Budak, aynı zamanda Youtube kanalında her hafta popüler psikoloji ve kişisel gelişim konularında videolar yayınlamaktadır.

Spiker MENNAN ŞAHİN

TRT1 Ana Haber'de seslendirme spikerliği yapan Mennan Şahin aynı zamanda youtube kanalı olan DİKSİYON TV'den binlerce insana ulaşarak eğitimler vermektedir.

Uzman Klinik Psikolog Dr. SİNEM DURUSAL

1984 yılında İstanbul’da doğdu.Lise öğrenimini Hüseyin Avni Sözen Anadolu Lisesinde tamamladıktan sonra 2006 yılında Haliç Üniversitesi Psikoloji Bölümünden(%100 burslu) derece ile mezun oldu. 2008 yılında İstanbul üniversitesi Klinik Psikoloji yüksek lisansını, 2017 yılında ise Collage of London Birkbeck de doktora derecesini aldı. 2007-2011 yılları arasında Nene Hatun hastanesinde görev yaptı. 12 yıl boyunca Prof Dr Mehmet Sungur’dan BDT eğitimini tamamladı ve dünya akreditasyonunu aldı. Yanı sıra çocuklar üzerinde zeka testleri başta olmak üzere bir çok alanda akademik çalışmalar yaptı. 2008 Ocak ayından itibaren İstanbul’da kendi ofisinde çalışmakta.Aile terapisi, çocuk yetişkin ergen psikoterapisi, hipnoterapi, BDT terapisi alanlarında çalışmalarına devam etmektedir.

Uzman Psikolog ZİLİHA ULUBOY

Ziliha Uluboy 2007 yılında Yakın Doğu Üniversitesi Fen-Edebiyat Fakültesi Psikoloji bölümünden mezun olduktan sonra aynı okulda Klinik Psikoloji Yüksek Lisansını tamamladı. 2018 yılında Doğu Akdeniz Üniversitesi’nde ikinci yüksek lisansını Gelişim Psikolojisi dalında yaptı. 2007-2018 yılları arasında Kıbrıs’ta Kayıp Şahıslar Komitesi’nin yürütmekte olduğu iki toplumlu Genel Kazı, Kimlik Tespiti ve Kalıntıların İadesi Projesi’nde uzman psikolog olarak çalıştı. Cinsel Eğitim Terapi ve Araştırma Derneği’nden (CETAD) eğitim ve süpervizyonlarını tamamlayarak cinsel terapist olarak mezun oldu.  Davranış Bilimleri Enstitüsü’nden aldığı eğitim ve süpervizyonlarla EMDR Terapisti oldu. Kognitif ve Davranış Terapileri Derneği’nden Kognitif Davranış Terapi eğitimini aldı. Londra Contextual Consulting Merkezin’den Dr. Joe Oliver tarafından verilen Kabul ve Adanmışlık Terapisi (ACT) eğitimini; Nilüfer Devecigil'den Deneyimsel Oyun Terapisi eğitimini almıştır.  Çeşitli konularda multidisipliner ekiple bilimsel araştırmalar yürütmektedir. Uluboy, kadın hakları, LGBTİ hakları, mülteci hakları gibi alanlarda sivil toplum örgütlerinde aktif ve gönüllü çalışmalar yapmaktadır. Kıbrıs Türk Psikologlar Derneği’nin kurucu üyesi ve eski yönetim kurulu üyesidir. Mayıs Psikoloji Kıbrıs’ta uzman psikolog ve psikoterapist olarak çalışmaktadır.

Uzman Psikolog DUYGU KARAKULAK TAKVİM

Duygu Karakulak Takvim,Mayıs Psikolojik Danışmanlık ve Eğitim Merkezinde hizmet vermektedir.
Yakındoğu Üniversitesi Psikoloji Bölümünde Lisans Diplomasını alan Duygu Karakulak Takvim, tezini Çocukluğunda İstismara Uğrayanların Suça Eğilimi konusu üzerine yapıp, Öğrenci Kongresinde de sunmuştur. Lisans yıllarında psikolojinin adli, gelişim, sosyal alanlarında gönüllü çalışmalara katılmış, klinik alandaki stajını Bakırköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesinde yapmıştır.İngilterede İngiliz Psikologlar Derneği tarafından eğitimi onaylı Northampton Üniversitesinde Çocuk ve Ergen Akıl Sağlığı üzerine Yüksek Lisans Sertifika programını tamamlamış, program sırasında St. Andrews Hastanesinde Çocuk istismarı ve Çocuk Travmaları üzerine eğitim alıp staj yapmıştır.Aldığı eğitimler arasında Oyun Terapisi, Pozitif Psikoterapi Eğitimi, Aile ve Çift Terapisi Eğitimi, EMDR 1. Düzey Eğitimi, Çocuklarda Bilişsel Davranışçı Terapi eğitimleri olup, bu eğitimleri supervizyonlarla desteklemiştir. Ayrıca gelişimsel tarama testleri, wisc-r zeka testi, çocuk değerlendirme paketi, nöropsikolojik testler ve bazı projektif test eğitimleri olup değerlendirmeleri sırasında uygulamalarına sıklıkla baş vurmaktadır.Çalışma alanı Çocuk ve Ergen üzerine yoğunlaşmaktadır.
PLATFORM başa dön

Kongrenin olacağı salon : Yakın Doğu Üniversitesi AKM Salonu

Adres:  yakın doğu üniversitesi 

Ulaşım: Girne, Lefke, Mağusa merkezlerinden servis kalkacaktır.( Servis ücretlidir.)
SERTİFİKALAR başa dön

 • Etkinlik sonunda isim soyisminize özel 5 konunun yazdığı ve 5 konuşmacı imzalı basılı tek belge ve 5 konunun ayrı olarak hazırlandığı 5 adet elektronik belge alacaksınız.Elektronik belgelerinizi basılı belge üzerindeki size özel kod ile sitemizden görüntüleyebilirsiniz.
 • Belgeler kişiye özeldir.
 • Belgeler elektronik olarak ömür boyu sistemimizde saklanır.
 • Basılı olarak size verilecek sertifikanızdaki size özel kod ile sistemimizde elektronik belgelerinizi istediğiniz zaman sorgulayabilir, kurum ve kuruluşlara sorgulatmaları için kodunuzu verebilirsiniz.
 • Belgeleriniz Alfa Etkinlik Organizasyon onaylıdır.
 • Katılım gösterdiğinize dair resmi belgenizdir.
 • Etkinlik sonunda alacağınız belgeler size yetki vermez, CV'nizi güçlendirir.
DETAYLAR başa dön

 • Bu etkinlikte bilet satışları kesindir, iptal veya iade kesinlikle söz konusu değildir.
 • Biletinizi KREDİ KARTINA 9 TAKSİTE KADAR veya BANKA KARTI ile saniyeler içinde alabilir, ayrıca dilerseniz banka hesaplarımıza Havale/Eft yaparak temin edebilirsiniz.
 • Etkinlik için bilet aldığınızda kullanıcı sözleşmesini kabul etmiş sayılırsınız. Sözleşmenin tamamını okumanızı tavsiye ederiz.
 • Bilet fiyatlarına KDV dahildir.
 • Alfa Etkinlik uygun gördüğü takdirde etkinliğin konuşmacıları ve/veya yerinde değişiklik yapma hakkına sahiptir.
 • Etkinliğe katılmamanız durumunda sertifikalarınız size teslim edilmez.
 • Bu etkinlik tek günlük bir seminer olup, verilecek belgeler yetki vermez sizi destekler ve Alfa Etkinlik dışında herhangi bir kurum/kuruluş/üniversite ile hiç bir bağlantısı yoktur.

Tüm oturumlar, sertifikalar, KDV dahil


120TL 60TL
Bilet Al Tuşuna tıklayarak önkaydınızı gerçekleştirebilirsiniz. Önkayıt işleminden sonra kontenjanlar dolana kadar ödeme yaparak kaydınızı kesinleştirebilirsiniz.

21.3.2020 00:00:00
YAKIN DOĞU ÜNİVERSİTESİ AKM SALONU