KIBRIS PSİKOLOJİ ZİRVESİ / 10 Aralık 2023 - 2.Kategori

Etkinlik Detayları


KIBRIS PSİKOLOJİ ZİRVESİ / 10 Aralık 2023

Türkiye'de birçok şehrinde salonları sonuna kadar dolduran, bilgi ve tecrübenin en üst düzeyde olduğu, farkındalıkları arttıran, kariyerinize yatırım yapmanızı sağlayan ve kendinizi geliştirmenize önemli bir adım olan PSİKOLOJİ ZİRVELERİ serisi 10 ARALIK'TA TURUNCU BİLET İŞ BİRLİĞİ İLE KIBRIS'TA!

Alanında uzman isimlerin bir araya geldiği, sosyal hayattan iş hayatına, mesleki gelişimden ilişkilere, çocukluk çağımızdan günümüze birçok popüler konunun işleneceği ZİRVEMİZİN BİLETLERİ İNDİRİMLİ  OLARAK SATIŞTA!

-Bu muhteşem zirvede için kontenjan dolmadan, indirimli biletler tükenmeden hemen biletini al!

ETKİNLİK ESNASINDA KİTAP İMZASI ETKİNLİĞİ YAPILACAKTIR.
NEDEN KATILMALIYIM? başa dön

 • Kariyerinize yatırım yapmak
 • Kendinizi geliştirmek
 • Popüler konuşmacılarla tanışmak
 • Tecrübelerden faydalanmak
 • CV'nizi alacağınız sertifikalar ile güçlendirmek için bu kongrede sende olmalısın.
OTURUMLAR başa dön

 • "Mutluluğun Sırrı: 8 Yol Arkadaşı"Akademisyen Psikolojik Danışman Prof.Dr. BİLGE UZUN
 • "Kendinle Barışmanın Yolu: Kendini Affetme" /  Akademisyen Psikolojik Danışman Prof. Dr. ASLI BUGAY SÖKMEZ 
 • ''Kendi Kuyusunu Kazmak: Kendini Sabote Eden İnsanların Özellikleri'' /  Klinik Psikolog BEYHAN BUDAK
 • "Yalnızlık ve Tek Başınalık" /  Klinik Psikolog GÖKHAN ÇINAR
KONUŞMACILAR başa dön

Psikolojik Danışman Prof.Dr. BİLGE UZUN

Lisans derecesini Orta Doğu Teknik Üniversitesi, Psikolojik Danışma ve Rehberlik alanında kazanan Uzun, akademik hayatına Orta Doğu Teknik Üniversitesi’nde araştırma görevlisi olarak başlamıştır. Yüksek Lisans derecesini 2005 yılında ‘erteleME’ konulu tezi ile Orta Doğu Teknik Üniversitesi, Psikolojik Danışma ve Rehberlik alanında tamamlamıştır.

Psikolojik Danışman Doç.Dr. ASLI BUGAY SÖKMEZ

Lisans eğitimimi Ankara Üniversitesi’nde, doktora eğitimimi Orta Doğu Teknik Üniversitesi’nde Rehberlik ve psikolojik Danışmanlık alanında tamamladım. Kariyerime, Özel Arı Okullarında psikolojik danışman olarak başladım. Daha sonra sırasıyla; Orta Doğu Teknik Üniversitesi’nde araştırma görevlisi, TED Üniversitesi ve Akdeniz Üniversitesi’nde Yardımcı Doçent olarak görev aldım. Florida State Üniversitesi Aile Enstitüsü’nde ziyaretçi araştırmacı olarak çalışmalarda bulundum ve “sağlıklı romantik ilişkiler” projesinde araştırmacı olarak yer aldım. Şu an, Orta Doğu Teknik Üniversitesi Kuzey Kıbrıs Kampusu’nde Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık Programında bölüm koordinatörü olarak görev yapmaktayım. Doktora tezimi Türkiye’de yeni bir konu olan “kendini affetme” konusunda tamamladım. Affetme ile ilgili başkalarını affetme, evlilikte affetme ve romantik ilişkilerde affetme konularında hem kuramsal hem de uygulamaya yönelik çalışmalara devam etmekteyim. Affetme konusunun yanı sıra, araştırma alanlarım arasında, duygu düzenleme, ruminasyon, okul iklimi, kadına yönelik tutum ve romantik ilişkiler yer almaktadır. “Türkiye’de kadına yönelik tutum ve nedenleri” başlıklı araştırmam ile Koç Üniversitesi Toplumsal Cinsiyet ve Kadın Çalışmaları Araştırma ve Uygulama Merkezi (KOÇ-KAM) Proje Ödülünü kazandım. Portekiz’de düzenlenen Information Integration Theory and Functional Measurement Konferansı’nda en iyi sunum ödülüne layık bulundum. Proje yürütücülüğünü üstlendiğim “Türkiye’de Okul İkliminin Psikolojik Değişkenler Açısından İncelenmesi” başlıklı TÜBİTAK 1001 projesini 12 il ve 55 okulla çalışmalar yürüterek tamamladım. Şu sıralar, çeşitli okul ve kurumların iklimini değerlendirme, geliştirme ve iyileştirme çalışmalarını yürütmekteyim. Ayrıca, “Afetlerde Psikolojik Destek için Psikolojik Danışmanlara Yönelik Çevirimiçi Eğitim Geliştirilmesi” başlıklı TÜBİTAK 1001 projesinde araştırmacı olarak görev yapmaktayım. Bu çalışma alanlarında birçok ulusal ve uluslararası yayınlarım ve konferans bildirilerim bulunmaktadır.

Klinik Psikolog  BEYHAN BUDAK

İlköğretim ve lise eğitimini Ankara'da tamamlayan Beyhan Budak, İstanbul Üniversitesi Psikoloji bölümünden mezun olduktan sonra tekrar Ankara'ya dönmüştür. Ankara'da özel bir klinikte çalışan Beyhan Budak, daha sonra Ankara Gazi Üniversitesinde Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik bölümünde yüksek lisans yapmıştır.Beyhan Budak,daha sonra ise Özel bir üniversitede Klinik Psikoloji bölümünde ikinci Yüksek Lisansı yapmaktadır. Şu anda kurucusu olduğu Fenomen Psikolojik Danışmanlık ve Eğitim merkezinde psikoterapi, psikolojik danışmanlık ve kurumlara eğitim hizmeti vermektedir.Beyhan Budak, aynı zamanda Youtube kanalında her hafta popüler psikoloji ve kişisel gelişim konularında videolar yayınlamaktadır.

Klinik Psikolog  GÖKHAN ÇINAR

İstanbul doğumlu olan Gökhan Çınar Psikoloji eğitimini Haliç Üniversitesi’nde burslu olarak tamamladığı yıl klinik psikoloji yüksek lisans programına kabul edildi.Lisans eğitimi süresinde ve sonrasında Balıklı Rum Hastanesi ve Bakırköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi’nde nevroz ve psikoz servislerinde stajına devam etti. 10. Ulusal Psikoloji Öğrencileri kongresine ‘Ergenlerin Meslek Yönelimi’ ve ‘Mesleki Adanmışlık’ konuları ile katıldı.Türk Psikologlar Derneği’nde “Bilişsel Davranışçı Terapi” eğitimi sonrasında Bilişsel Davranışçı Terapi yaklaşımında süpervizyon almaya devam etti. Diğer yandan, aynı dönemde bireysel psikanalizinden geçmeye başladı. Sonrasında ise öncelikli olarak bir travma sonrası müdahale yöntemi olan EMDR (Eye Movement Desensitization and Reprocessing) eğitimini tamamlayarak travmatik yaşam deneyimleri sonrasında psikoterapi müdahalelerinde çalışmalarını sürdürdü.Yetişkin, Ergen ve Çocuk Objektif/Projektif Testler eğitimini alarak bir çok kişilik, zeka, dikkat, gelişim ve algılama testinin uygulamasında yetkinlik kazandı.
PLATFORM başa dön

Zirvenin olacağı salon : GİRNE AMERİKAN ÜNİVERSİTESİ SPECTRUM KONGRE MERKEZİ

Yeterli talep olması halinde Lefkoşa, Magusa, Güzelyurt ve Lefke'den çift yönlü ek ücreti servisler olacaktır. Servis ön kaydı yapmak için bilet aldıktan sonra aşağıdaki link üzerinde servis talep formunu doldurmanız gerekmetedir. Etkinlikten 1 hafta önce servis ulaşım biletleri satışa açılacak ve duyursu sms ile yapılacaktır. Servis talep formu için tıklayın.

SERVİS TALEP FORMU

SALON OTURMA DÜZENİ AŞAĞIDAKİ GÖRSELDEKİ GİBİDİR.
SERTİFİKALAR başa dön

 • Etkinlik sonunda isim soyisminize özel 4 konuşmacı imzalı 4 konunun ayrı olarak hazırlandığı 4 adet elektronik sertifika alacaksınız.Sertifika üzerindeki size özel kod ile sitemizden görüntüleyebilirsiniz.
 • Sertifikalar kişiye özeldir.
 • Etkinliğe 1 hafta kaldığında tarafınıza gönderilecek SMS ile dilerseniz ekstra ücret ile sertifikalarınızı basılı olarak etkinlik bitiminde tarafımızdan alabilirsiniz, dilerseniz de kendiniz baskı yaptırabilirsiniz. 4 Basılı Sertifika bedeli 120 TL'dir, etkinlikten 1 hafta öncesinde size sms ile bilgilendirme gelecektir.
 • Etkinlik bittikten sonraki hafta size gönderilecek sms ile başvuru yapabileceğiniz şekilde dilerseniz seminerinizin belgesini ÜNİVERSİTE ONAYLI ve E-DEVLETTE görünebilir hale ek ücret ile getirebilirsiniz. (Ücret bilgisi seminer tarihinden sonra güncel bilgi ile sizlerle paylaşılacaktır.)
 • Sertifikalarınız elektronik olarak ömür boyu sistemimizde saklanır.
 • Sertifikanızdaki size özel kod ile sistemimizde elektronik sertifikalarınızı istediğiniz zaman sorgulayabilir, kurum ve kuruluşlara sorgulatmaları için kodunuzu verebilirsiniz.
 • Sertifikalarınız Alfa Etkinlik Organizasyon onaylıdır.
 • Katılım gösterdiğinize dair resmi belgenizdir.
 • Etkinlik sonunda alacağınız dijiral sertifikalar size yetki vermez, CV'nizi güçlendirir.

ÖNEMLİ DETAYLAR: ( DİKKATLE OKUYUNUZ!)

* Bilet fiyatlarına KDV dahildir, ulaşım hariçtir.

* Bilet aldığınız andan itibaren 48 saat içinde kesintisiz koşulsuz iade edebilirsiniz. (Etkinliğe 15 günden az bir süre kaldığında bu madde geçerli değildir.)

* Bilet aldığınız andan itibaren 48 saat sonrasında Bilet iadesi, iptali kesinlikle yoktur.

* Salon girişinde size sms ve mail ile gönderdiğimiz mobil biletiniz, kimlik, pasaport veya ehliyetiniz hazır bulunmalıdır. Biletiniz, kimliğiniz  olmazsa salona alınmazsınız ve ücretiniz iade edilemez.

* Etkinlik esnasında video çekimi kesinlikle yasaktır.

* Organizasyon yetkilileri gerekli gördüğü takdirde uygun olmayan kişileri salona almama hakkına sahiptir.

* Biletinizi KREDİ KARTINA 9 TAKSİTE KADAR veya BANKA KARTI ile saniyeler içinde alabilir, ayrıca dilerseniz banka hesaplarımıza Havale/Eft yaparak temin edebilirsiniz.

* Etkinlik için bilet aldığınızda kullanıcı sözleşmesini kabul etmiş sayılırsınız. Sözleşmenin tamamını okumanızı tavsiye ederiz.

* Alfa Etkinlik uygun gördüğü takdirde etkinliğin konuşmacılarında, yerinde ve/veya başlangıç-bitiş saatinde değişiklik yapma hakkına sahiptir.

* Etkinliğe katılmamanız durumunda sertifikalarınız size teslim edilmez. Ücret iadesi yapılamaz hakkınız başka etkinliğe devir edilemez.

* Bu etkinlik tek günlük bir seminer olup, verilecek belgeler yetki vermez sizi destekler ve Alfa Etkinlik dışında herhangi bir kurum/kuruluş/üniversite ile hiç bir bağlantısı yoktur.

* Etkinlik için bilet aldığınızda kullanıcı sözleşmesini kabul etmiş sayılırsınız. Sözleşmenin tamamını okumanızı tavsiye ederiz.
BİLET AL


Kredi kartı ile 9 taksit imkanı.
Devam ederek Online Kullanıcı Sözleşmesini, Gizlilik ve KVKK Aydınlatma Metnini okuyup kabul etmiş sayılırsınız.


Tüm oturumlar, sertifikalar, KDV dahil


799TL 499TL
Bilet Al Tuşuna tıklayarak önkaydınızı gerçekleştirebilirsiniz. Önkayıt işleminden sonra kontenjanlar dolana kadar ödeme yaparak kaydınızı kesinleştirebilirsiniz.

10.12.2023 12:00:00
GAÜ SPECTRUM KONGRE MERKEZİ