Online PSİKOTERAPİ ATÖLYESİ / 3 GÜN 1-3-5 Aralık | Alfa Etkinlik

Online PSİKOTERAPİ ATÖLYESİ / 3 GÜN 1-3-5 Aralık

Etkinlik Detayları


Online PSİKOTERAPİ ATÖLYESİ / 3 GÜN 1-3-5 Aralık

PSİKOTERAPİ ATÖLYESİ 3 MODÜL 3 EĞİTMEN, 12 SAAT SÜRECEK İNTERAKTİF ATÖLYELER İLE İSİZLERLE!

-Bu muhteşem programda kontenjan dolmadan, indirimli biletler tükenmeden hemen biletini al!

SADECE BİRİNCİ MODÜL İÇİN 120 TL KARŞILIĞINDA BİLET ALMAK İSTERSENİZ  BURAYA TIKLAYABİLİRSİNİZ.

SADECE İKİNCİ MODÜL İÇİN 120 TL KARŞILIĞINDA BİLET ALMAK İSTERSENİZ  BURAYA TIKLAYABİLİRSİNİZ.

SADECE ÜÇÜNCÜ MODÜL İÇİN 120 TL KARŞILIĞINDA BİLET ALMAK İSTERSENİZ  BURAYA TIKLAYABİLİRSİNİZ.

**BİLET FİYATLARI KISA BİR SÜRE İÇİN İNDİRİMLİ OLUP SADECE HER ŞEY DAHİL 280 TÜRK LİRASIDIR. 

KONTENJAN SINIRLIDIR. İNTERAKTİF OLARAK ONLINE YAPILACAKTIR.

**Kurumsal katılımlar veya 3 ve üzeri toplu katılımlarda size özel fiyat almak için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Çağrı merkezi: 0850 346 55 06

E-mail: info@alfaetkinlik.com
NEDEN KATILMALIYIM? başa dön

 • Kariyerinize yatırım yapmak
 • Kendinizi geliştirmek
 • Tecrübelerden faydalanmak
 • CV'nizi alacağınız belgeler ile güçlendirmek için bu eğitimde sende olmalısın.
OTURUMLAR başa dön

BİRİNCİ MODÜL (1 ARALIK 19:30-23:30)

Psikoterapide Klinik Görüşme Teknikleri

-Psikoterapi sürecine genel bakış 
-Terapi odasında dikkat edilmesi gereken noktalar nelerdir? 
-Klinik görüşme esasları nelerdir? 
-Anamnez alma teknikleri
-Seans yapılandırması (vaka örnekleri ile)
-Danışanla kurulan ilk ilişkinin önemi nedir? 
-İlk görüşme esnasında nelere dikkat edilmelidir? 
-Terapötik ittifak nedir? Neden önemlidir? Psikoterapi sürecinin seyrini nasıl etkiler? 
-Dinleme becerileri
-Psikoterapi sürecinin sonlandırılması
-İlk görüşme ve son görüşme seanslarının yapılandırması ve teknikler
-Psikoterapide tıkanma noktaları

İKİNCİ MODÜL (3 ARALIK 19:30-23:30)

Anksiyete Bozuklukları ve Depresyonda Değerlendirmeler Vaka Formülasyonu Oluşturma Tedavi Yapılandırmasına Giriş 

- Vaka formülasyon örnekleri 
- BDT ve ACT üzerinden değerlendirmeler 
- Vaka çözümlemeleri

ÜÇÜNCÜ MODÜL (5 ARALIK 19:30-23:30)

Psikoterapi Ekolleri ve Kullanılan Teknikler

-PSİKOTERAPİ EKOLLERİ VE KULLANILAN TEKNİKLER
-PSİKANALİTİK TERAPİ VE KULLANDIĞI TEKNİKLER
-BİLİŞSEL DAVRANIŞÇI TERAPİ VE KULLANDIĞI TEKNİKLER
-ÇÖZÜM ODAKLI TERAPİ VE KULLANDIĞI TEKNİKLER
-GESTALT TERAPİ VE KULLANDIĞI TEKNİKLER
-LOGOTERAPİ VE KULLANDIĞI TEKNİKLER
KONUŞMACILAR başa dön

Uzman Psikolog / Psikoterapist  SİNEM DURUSAL

1984 yılında İstanbul’da doğdu.Lise öğrenimini Hüseyin Avni Sözen Anadolu Lisesinde tamamladıktan sonra 2006 yılında Haliç Üniversitesi Psikoloji Bölümünden(%100 burslu) derece ile mezun oldu. 2008 yılında İstanbul Ticaret üniversitesi Uygulamalı Psikoloji yüksek lisansını, 2017 yılında ise Collage of London Birkbeck de doktora derecesini aldı. 2007-2011 yılları arasında Nene Hatun hastanesinde görev yaptı. 12 yıl boyunca Prof Dr Mehmet Sungur’dan BDT eğitimini tamamladı ve dünya akreditasyonunu aldı. Yanı sıra çocuklar üzerinde zeka testleri başta olmak üzere bir çok alanda akademik çalışmalar yaptı. 2008 Ocak ayından itibaren İstanbul’da kendi ofisinde çalışmakta.Aile terapisi, çocuk yetişkin ergen psikoterapisi, hipnoterapi, BDT terapisi alanlarında çalışmalarına devam etmektedir.

Uzman Psikolog  UĞUR DALAN

1982 yılında İstanbul’da doğan Uğur DALAN, ilk orta ve lise eğitimini İstanbul’da tamamladı. 2000 yılında Haliç Üniversitesi’nde YÖK burslu olarak psikoloji eğitimine başladı. 2004 yılında aynı üniversitede uygulamalı psikoloji yüksek lisans programı ile “Evlilik ve Aile Terapisi” sertifika programına başladı. Staj ve Uzmanlık eğitimi dönemlerinde Balıklı Rum Vakfı Hastanesinde Anatolia kliniklerinde ve Bakırköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi 7. Psikiyatri kliniğinde görev yapmıştır. 2006 – 2007 yılları arasında 1 yıl süre ile Denizli Asker Hastanesinde Asteğmen Psikolog olarak hizmet vermiştir. Fatih, Düzce ve Bolu Belediyeleri ile ortaklaşa çalışmalar içerisinde gerçekleştirilen “Umut Evi” sosyal sorumluluk projesinde psikoloji koordinatörü olarak yer almıştır. 2005 yılından bu yana kendi kurduğu Psikodestek Psikoterapi Merkezinde psikolog ve evlilik aile terapisti olarak görev yapmakta, Nişantaşı Üniversitesinde Öğretim Üyesi olarak dersler vermekte, FOX Tv’de yayınlanan “Kaybolan Çiçekler” programında uzman olarak yer almaktadır. Nişantaşı Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü Psikoloji Anabilim Dalında ikinci uzmanlık eğitimine başlamış ve “Sosyal Medya Bağımlılığının Evlilik Doyumu ve Evlilik Uyumu Üzerindeki Etkisi” üzerine uzmanlık tezini hazırlamıştır.Kategorisinde çok satanlar listesine giren “Mutlu Evliliğin Sırrı” isimli bir kitabı ve panik bozuklukta sosyodemografik etkenler; Boşanmış aile çocuklarının psikolojik değerlendirmesi; Evlilik uyumu ile kaygı bozuklukları arasındaki ilişki üzerine makaleleri bulunmakta, Habertürk, Hürriyet, Marie Claire gibi pek çok yazılı basın organında yazılar yazmaktadır. Ayrıca uzun süre “çok satanlar” listesinde yer almış “Kara Duvak” isimli kitapta psikoloji yorumları yazmıştır.

 

Uzman Psikolog DİLAY SÜLOĞLU

Dilay Süloğlu, 2009 yılında 24 Kasım Anadolu Lisesinden mezun olduktan sonra, aynı yıl Maltepe Üniversitesi Psikoloji bölümüne başarı derecesiyle başladı. 2013 yılında Maltepe Üniversitesi Psikoloji bölümünden Onur derecesiyle mezun oldu. Üsküdar Üniversitesi, Tezli yüksek lisans eğitimini tamamlayarak “Uzman Psikolog” ünvanını aldı. 
İstanbulda lisans ve yüksek lisans öğrenimini tamamladığı yıllarda Bilişsel Davranışçı Terapi, Hipnoterapi, Kısa Süreli Çözüm Odaklı Terapi, Travma Psikolojisi, Aile Sorunları ve Baş Etme  Yöntemleri, Farkındalık, Kabul ve Kararlılık Stratejileri, Çocuk ve Ergen Davranış Sorunları üzerine çeşitli eğitimler aldı.Nişantaşı Davranış Bilimleri enstitüsünde 6 ay boyunca yetişkin ve ergenlerle gelişimsel/psikolojik takip çalışmalarına katıldı. Kocaeli Üniversitesi Hastanesi Psikiyatri servisinde klinik alan çalışmalarını yürüttü. University of Vienna’da, Prof. Dr. Urs NATER önderliğinde “Brain and Stress” projesini tamamladı. Haziran 2014’te Özel Akademi Hastanesinde çalışmalarına devam etti. Mart 2016 tarihinden beri, VM Medical Park Kocaeli Hastanesi ve 2019 yılı itibariyle BAU MedicalPark Göztepe Hastanesinde klinik çalışmalarını sürdürmektedir. Ağustos 2013’ten beri, özel okul ve kurumlarda eğitim-bireysel danışmanlık hizmeti vererek; Türk Telekom, Koç Holding ve Sabancı Holding gibi ülkenin önde gelen markalarına danışmanlık hizmeti vermektedir.Yetişkin, çocuk, ergen ve çift terapisi alanında Bilişsel Davranışçı Terapi, Hipnoterapi ve Çözüm Odaklı Psikoterapi yaklaşımlarıyla çalışmaktadır.
PLATFORM başa dön

Program ONLINE olarak gerçekleşecektir, etkinlikten 1 gün önce sizlere sms ile yayın linkleri gönderilecektir.Programa yurt dışından yada kıbrıstan katılım gösterecek kişilere sms ulaşmayacağı için programdan 1 gün önce bize ulaşarak yayın linklerini talep etmek gerekmektedir
SERTİFİKALAR başa dön

 • Etkinlik sonunda isim soyisminize özel 3 konunun yazdığı ve 3 konuşmacı imzalı elektronik belge alacaksınız. Elektronik belgelerinizi size sms ile göndereceğimiz özel kod ile sitemizden görüntüleyebilirsiniz.
 • Katılım belgeleri kişiye özeldir.
 • Belgeleriniz elektronik olarak ömür boyu sistemimizde saklanır.
 • Size verilecek özel kod ile sistemimizde elektronik belgelerinizi istediğiniz zaman sorgulayabilir, kurum ve kuruluşlara sorgulatmaları için kodunuzu verebilirsiniz.
 • Sertifikalarınız Alfa Etkinlik Organizasyon onaylıdır.
 • Katılım gösterdiğinize dair resmi belgenizdir.
 • Etkinlik sonunda alacağınız belgeler size yetki vermez, CV'nizi güçlendirir.
DETAYLAR başa dön

 • Bu etkinlikte bilet satışları kesindir, iptal veya iade kesinlikle söz konusu değildir.
 • Biletinizi KREDİ KARTINA 9 TAKSİTE KADAR veya BANKA KARTI ile saniyeler içinde alabilir, ayrıca dilerseniz banka hesaplarımıza Havale/Eft yaparak temin edebilirsiniz.
 • Etkinlik için bilet aldığınızda kullanıcı sözleşmesini kabul etmiş sayılırsınız. Sözleşmenin tamamını okumanızı tavsiye ederiz.
 • Bilet fiyatlarına KDV dahildir.
 • Alfa Etkinlik uygun gördüğü takdirde etkinliğin konuşmacıları ve/veya yerinde değişiklik yapma hakkına sahiptir.
 • Etkinliğe katılmamanız durumunda sertifikalarınız size teslim edilmez.
 • Bu etkinlik 3 günlüktür yayın günü canlı yayına katılamasanız bile 5 Aralık tarihinden sonra 15 gün süre ile yayınları izleyebileceksiniz, verilecek belgeler yetki vermez sizi destekler ve Alfa Etkinlik dışında herhangi bir kurum/kuruluş/üniversite ile hiç bir bağlantısı yoktur.

Tüm oturumlar, sertifikalar, KDV dahil


340TL 280TL
Bilet Al Tuşuna tıklayarak önkaydınızı gerçekleştirebilirsiniz. Önkayıt işleminden sonra kontenjanlar dolana kadar ödeme yaparak kaydınızı kesinleştirebilirsiniz.

1.12.2020 19:00:00
ONLINE