Alfa Etkinlik Organizasyon Danışmanlık Menajerlik Yazılım Ve Ticaret LTD. ŞTİ.


Hizmetler

ALFA ne yapar?

Seminerler
Türkiye’nin birçok şehrinde alanında uzman ve popüler konuşmacılar ile mesleki alanda farkındalık yaratmak, gelişiminize katkıda bulunmak, sizlere ilham veren fikirler sunmak için sertifikalı veya katılım belgeli programlar düzenliyoruz. Seminer teklifi sunmak, istediğiniz alandaki semineri şehrinize ve kurumunuza getirmemizi istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Festival & Eğlence
Alfa; eğlence alanında Türkiye’de çok başarılı işlere imza atmak için yola çıktı. Festival, fuar, kamp, konser ve parti anlamında yeni konseptleri ile sizlerle olacak.

Menajerlik
Alfa menajerlik; kurumlara özel geliştirici, ilham verici, motive edici ve vizyon genişleten programlar dizayn eden ve onları organize eden bir Alfa markasıdır. Daha detaylı bilgi almak için www.alfamenajerlik.com sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Kurumsal Danışmanlık
Kurumunuzun her hangi bir alandaki organizasyon, etkinlik ve toplantısını en ekonomik, en yüksek seviyede kalite ile sizlere hızlı bir şekilde sağlıyoruz. Bir kurum eğitimi ihmal etmez ise kazanımlarını daima alır, bu sebeple kurumunuzun eğitim noktasındaki tüm eksiklerini karşılamaya hazırız.

Yazılım
ALFA yazılım ekibi olarak hem kendi sistemlerimizi geliştiriyoruz, hem de diğer firmaların ihtiyaçlarına profesyonel çözümler üretip, uyguluyoruz.