DİYETİSYENLİK ve SAĞLIKLI BESLENME ZİRVESİ / 3-4-5 Temmuz | Alfa Etkinlik

DİYETİSYENLİK ve SAĞLIKLI BESLENME ZİRVESİ / 3-4-5 Temmuz

Etkinlik Detayları


DİYETİSYENLİK ve SAĞLIKLI BESLENME ZİRVESİ / 3-4-5 Temmuz

Online Diyetisyenlik ve Sağlık Beslenme Zirvemiz sadece 69 TL bilet fiyatı ile sizlerle!

3 GÜN 8 KONUŞMACI 8 BELGE

Alanında uzman konuşmacılarla hazırlanan bu program diyetisyen adaylarına yol gösterecek, diyetisyenlere farklı metotlar sunacaktır. Ayrıca sağlıklı beslenme ile ilgili bilgi paylaşımları yapılacak olup günlük yaşantınızda kullanabileceğiniz çözümler sunulacaktır. 

-Bu muhteşem zirve için kontenjan dolmadan, indirimli biletler tükenmeden hemen biletini al!

**BİLET FİYATLARI KISA BİR SÜRE İÇİN İNDİRİMLİ OLUP SADECE  129 TL YERİNE HER ŞEY DAHİL 69 TÜRK LİRASIDIR.

**Kurumsal katılımlar veya 3 ve üzeri toplu katılımlarda size özel fiyat almak için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Çağrı merkezi: 0850 346 55 06

E-mail: info@alfaetkinlik.com
NEDEN KATILMALIYIM? başa dön

 • Kariyerinize yatırım yapmak
 • Kendinizi geliştirmek
 • Popüler konuşmacılarla soru cevap yapabilmek
 • Tecrübelerden faydalanmak
 • Farkındalık kazanmak
 • CV'nizi alacağınız belgeler ile güçlendirmek için katılmalısınız.
OTURUMLAR başa dön

 • BİZ DİYETİSYENLERİN BİLMESİ GEREKEN BESİN TAKVİYELERİ / Uzm. Dyt.OLCAY BARIŞ
 • MUTFAKTA BESLENME MESELESİ / Uzm. Dyt.AYÇA ALARA AYCAN
 • BİA ANALİZ METODU VE TARTI YORUMLANMASI (TARTIDA SEÇİCİLİK) / Dyt. KÜBRA YAZICI
 • DİYETİSYEN BAKIŞ AÇISI İLE SOSYAL MEDYA VE BEDEN ALGISI / Dyt. TOLGA DOĞAN
 • DİYETTE DENGELEME VE DANIŞANLARIN KOMPLİKE SORULARINA YANITLAR / Dyt. Psk. ALARA KERİMLER
 • ADOLESAN VE ÇOCUK BESLENMESİ / Dyt. DİLAN DALGIÇ
 • SEZGİSEL BESLENME / Dyt. BENGİSU BOZ
 • ONKOLOJİDE BESLENME / Onkoloji Dyt. CEVŞEN BUL
KONUŞMACILAR başa dön

Uzman Diyetisyen OLCAY BARIŞ

1988 yılında İstanbul' da doğdum. Lise eğitimimi Marmara Fen Lisesi' nde tamamladım. 2006 yılında Başkent Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi Beslenme ve Diyetetik Bölümü' ne girdim, 2011 yılında mezun oldum. Lisans eğitimimle beraber Başkent İletişim Bilimleri Akademisi'nde Diksiyon eğitimimi tamamladım. Daha sonra Haliç Üniversitesi Sağlık Bilimleri Enstitüsü Beslenme ve Diyetetik Anabilim Dalı'nda başladığım yüksek lisans eğitim programından 2014 yılında mezun olarak "Uzman Diyetisyen" ünvanını aldım ve hemen ardından Acıbadem Üniversitesi'nde doktora programına başladım. Çalışma hayatıma Temmuz 2011' de Acıbadem Sağlık Grubu'nda başladım. 5.5 yıldır aktif olarak klinik, poliklinik ve kurum diyetisyeni olarak çalıştıktan sonra 2017 yılında Florya Liv Hospital'da 1.5 yıl ayaktan ve yatarak tedavi gören danışanlarımın beslenme programlarını düzenledim. Şimdi ise Aydın’a taşındım ve yeni ofisimde danışanlarıma hizmet vermeye devam ediyorum. Özellikle obezite, kilo alma, diyabet, gestasyonel diyabet, çocuklarda obezite, kanserde beslenme, endokrin hastalıklarında beslenme, sindirim hastalıklarında beslenme, kalp hastalıklarında beslenme, karaciğer hastalıklarında beslenme ve sporcu beslenmesi gibi konularda danışmanlık hizmeti vermekteyim aynı zamanda Türkiye Diyetisyenler Derneği ve European Chrohn’s and Colitis Organisation üyesiyim. Prof. Dr. Muhittin Tayfur hocam ile birlikte " Diyetisyenlik Eğitimi ve Meslek Etiği" nin birinci-ikinci basımı ve " Diyetisyenin Çalışma Rehberi" adlı toplam üç adet kitap yayınımız bulunmaktadır.

Uzman Diyetisyen AYÇA ALARA AYCAN

Uzman Diyetisyen Ayça Alara Aycan, lisans öncesi öğrenimlerinin ardından Yeditepe Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi (Beslenme ve Diyetetik) bölümünü yüksek onur derecesi ile tamamlayarak Diyetisyen Unvanı almıştır. Eczacılık Fakültesi Fitoterapi Bölümü ile yüksek lisans programını tamamlayarak Uzman Diyetisyen olmuştur.  Şu anda Yeditepe Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi Beslenme ve Diyetetik Bölümü’nde ikinci yüksek lisansını yapmaktadır.  Uzman Diyetisyen Ayça Alara Aycan, mesleki çalışmalarına ise şu an AycainWonderland Sağlıklı Yaşam Merkezi’nde  devam etmektedir.

Diyetisyen TOLGA DOĞAN

İlk, orta ve lise eğitimimi Balıkesir'in Susurluk ilçesinde tamamladım. Hani şu ayranı ve tostuyla meşhur olan ve tatil yollarında sürekli durup nefes aldığınız yer. Kaç kitap bitirdim bilinmez ama başarı için çok çalışmam gerektiğini lise yıllarımdan bu yana iyi bilirim. Haliç Üniversitesi, Beslenme ve Diyetetik bölümündeki eğitimimi 2017 yılında Onur öğrencisi ve tam burslu olarak tamamladım. Geçen 4 yıl hiç de öyle kolay geçmedi tabii ki. Son iki yıl toplamda 9 kurumda stajlarımı özveriyle tamamladım. Bu kurumlardan bazıları, Uzm. Dyt. Dilara Koçak Mezura Klinik, Formeo by Dyt. Elvan Odabaşı, Group Florence Nightingale Hastaneleri, Çapa Eğitim ve Araştırma Hastanesi ve Özel Bayındır Hastanesi...  2017 Eylül ve 2018 Nisan arasında Yekbu Köseoğlu Beslenme ve Diyet Danışmanlığında diyetisyen olarak görev yaptım. 2018 yılı Ağustos ayında FitON Beslenme Danışmanlığı’nı kurdum ve Ataşehir'de obezite- kilo yönetimi, anne-çocuk beslenmesi, ergenlikte beslenme, sporcu beslenmesi ve hastalıklarda beslenme konularında danışanlarına beslenme danışmanlığı vermeye devam etmekteyim. Eş zamanlı olarak Acıbadem Üniversitesi Beslenme ve Diyetetetik Yüksek Lisans programında tam burslu olarak eğitimimi sürdürmekte ve öğrenci asistanlığına devam etmekteyim.

Diyetisyen KÜBRA YAZICI

Diyetisyen Kübra Yazıcı  Zonguldak doğumludur. İlk ve orta öğrenimini Zonguldak’ta tamamlamıştır.  2011 yılında girdiği  Okan üniversitesi Beslenme ve Diyetetik bölümünden 2016 yılında  diyetisyen ünvanı ile mezun olmuştur. Lisans eğitimini ‘İrritabl Bağırsak Sendromu Hastalıklarında FODMAP Diyeti’ tezi ile sonlandırmıştır. Lisans eğitimi sırasında Anadolu Üniversitesi Sağlık Kurumları İşletmeciliği eğitimine de başlayan Kübra Yazıcı bu bölümü de başarıyla bitirmiştir. Bülent Ecevit Eğitim ve Araştırma Hastanesi , Pendik Devlet Hastanesi, Acıbadem Kozyatağı Hastanesi, Acıbadem Taksim hastanesinde yaptığı stajlar ile teorik bilgilerini pratik ile buluşturma imkanı bulan Kübra Yazıcı farklı hastalık ve vakalarda uygun beslenme tedavilerini tecrübe etmiştir. 2015 yılında Uluslararası Pilates Fedarasyonunun düzenlediği mat, reformer, cadillac pilates sertifikalı eğitimlerine katılmış ve sertifakalarını alarak pilates eğitmeni olmaya da hak kazanmıştır. 2015 yılı itibariyle Dumankaya Athletic-O Sports Club’ta hizmet vermenin yanı sıra aynı şehir ve aynı ülkede olmayan danışanlarını online diyet hizmeti ile takip etmiştir. Şuanda kendi kurmuş olduğu Kübra Yazıcı Beslenme ve Diyet Danışmanlık Merkezi’nde kurucu ve yönetici diyetisyen olarak hizmet vermektedir.

Diyetisyen DİLAN DALGIÇ

Dilan Dalgıç, 2011 yılında Başkent Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik Bölümü’ nden mezun olarak ‘Diyetisyen’ unvanını almıştır. 2012 yılından itibaren kurucusu olduğu ‘Delight Beslenme Eğitim ve Danışmanlık Merkezi’ çatısı altında özellikle çocuklar ve yetişkinlerde ağırlık yönetimi, gebe ve emziren annelerin beslenme programları üzerine çalışmaktadır. 2014 yılında bu çalışmalarına TED Çorum ve TED Samsun Kolejinin ‘Menü Planlama ve Üretim Koordinatörlüğü’ görevini de eklemiştir ve bu görevleri halen sürdürmektedir E- bebek, Hürriyet Aile, Parents Dergisi gibi yazılı ve elektronik basın araçlarında köşe yazarlığı ile birlikte Ankara ve Samsun’ da çeşitli özel okul ve kurumlara menü planlama danışmanlığı yaparak anne- baba ve çocukların doğru beslenme bilincini artırmaya yönelik ‘Beslenme Atölyeleri’ düzenlemektedir. **Online Diyet** seçeneği ile de destek vermektedir.

Diyetisyen BENGİSU BOZ

12 Şubat 1996 tarihinde Balıkesir ilinin Gönen ilçesinde doğdu. Gelibolu’da başladığı ilk ve ortaokul eğitimini 5 farklı şehir ve okul değiştirerek bitirdi. Bu sürecin,
ileri dönemdeki başarılarının temelini oluşturduğunu düşünmektedir. 2014 yılında Enerjisa Bandırma Fen Lisesi’nin ilk öğrencilerinden olarak yatılı eğitim görmeye başladı. Lise döneminde çizdiği yol sayesinde Adnan Menderes Üniversitesi’nde, hedeflediği Beslenme ve Diyetetik bölümüne başladı.
Lisans eğitimi süresince araştırma hastanesinden bakımevine, özel danışmanlık merkezlerinden özel hastanelere olmak üzere çeşitli kurumlarda bulunarak kendisini geliştirdi. 2018 yılında bölümden onur öğrencisi ünvanı ile mezun oldu. 2018 eylül ayı itibari ile Sağlık Bilimleri Üniversitesi Halk Sağlığı Anabilim dalında lisansüstü eğitimi görmektedir. 2018-2020 yıllarında Diyetisyen Tolga Doğan ile FitON Beslenme Danışmanlığı şirketinde beslenme danışmanlığı hizmeti vermiştir. 2020 itibariyle kendi markası adına çalışmalar yürütmektedir. Sağlıkta bütüncül yaklaşımı savunarak, ulaşabildiği her kişiye temel beslenme eğitimi vermeye devam etmektedir.

Diyetisyen Psikolog  ALARA KERİMLER

1997 yılında Edirne’de dünyaya geldim. Beykent Koleji’nde ilk ve ortaokul eğitimi tamamlayıp Süleyman Demirel Fen Lisesi’nde eğitimime devam ettim. Liseye başladığımda ne olmak istediğim hakkında bir fikir sahibi değildim; ancak okuldaki herkesin aksine doktor ya da mühendis olmak istemediğime emindim. Lisede ikinci sınıfı tamamladıktan sonra dil eğitimi için İngiltere’ye gittim.Hayatımın dönüm noktalarından biriydi diyebilirim, döndüğümde artık farklı bir bendim. Ailemden ilk defa uzun süreli olarak ayrılmıştım. Bu zamana kadar kendi yatağımı bile toplamaya mırın kırın eden ben, kendi kararlarımı kendim almam ve sorumluluklarımı kabül etmem gerektiğinin farkına varmıştım. Aynı zamanda “Çekingen Alara”dan da uzaklaşmış, daha sosyal ve iletişim canlısı bir hal almıştım. Döndüğümde, artık, insanlarla sürekli iletişim halinde kalacağım ve onların hayatlarına dokunabileceğim yönde bir meslek seçimi planlamaya başladım. Bu süreçte “diyetisyen olma” fikri ile tanıştım, hiç tereddütsüz tek idealim yaptım. Daha o zamanlarda diyetisyen diyetisyen gezip stajlar ayarladım. Tercih dönemimde ne olmak istediğim   üzerine hiç şüphe duymadım, sadece en doğru eğitimi nereden alacağıma emin olamadığımdan alanında uzman hocalarımın tavsiyelerini aldım. Sonunda, yabancı dilde eğitim almanın daha doğru olacağına karar verip ilk tercihim olan Yeditepe Üniversitesi’ne kaydımı yaptırdım. İsteyerek girdiğimden olsa gerek bölümümle hep iç içe yaşadım. Sürekli okudum, takip ettim, araştırdım. Hafta sonlarımı beslenme ve beslenme ile ilişkili konferanslara ayırdım. İkinci yılımda Psikoloji ile çift anadal yapmaya başladım. Böylelikle çift diploma ile mezun olma ve hem diyetisyen hem psikolog olma şansını yakaladım! Başta benim için sadece hobi olan psikolojiye de gittikçe bağlandım Diyetisyenliğe hiçbir zaman sadece “diyet listesi” yazmak olarak bakmadım. Dokunabildiğim kadar çok hayata dokunup onlara sağlıklı olma bilinci kazandırmayı amaçladım. Sağlıklı beslenmenin sağlıklı bir yaşam için şart olduğuna ve zorunluluk yerine yaşam biçimi hali gelmesi gerektiğine inandım. Yaptığım stajlarda beslenme ve psikoloji arasındaki ilişkiyi daha iyi kavradım. Tutum değiştirebilme ve davranış yönetebilmede psikolojiden oldukça faydalandım. Motivasyon Teknikleri, PsikoDiyet, Bilinçli Farkındalık (Mindfullness), Fonksiyonel Tıp üzerine eğitimler aldım.

Onkoloji Diyetisyeni CEVŞEN BUL

Dyt. Cevşen BUL, Acıbadem Üniversitesi, Beslenme ve Diyetetik bölümünde başladığı eğitimini başarıyla tamamlayarak “Diyetisyen” unvanını almıştır. Yetişkin hastalıklarında beslenme tedavilerinde uzman olup özellikle onkolojide beslenme ve beslenme destek sistemleri (Enteral & Parenteral Beslenme) alanlarında çalışmaktadır. Dyt. Cevşen BUL, mesleki çalışmalarına ise, Online Terapi ile devam etmektedir.

 
PLATFORM başa dön

 

Program ONLINE olarak Youtube üzerinden gerçekleşecektir, etkinliğe bilet aldığınızda size sms ve mail ile size özel erişim linkiniz gönderilecektir ve o link etkinlikten bir gün önce aktif olacaktır ve aynı linkler ile etkinlikten sonra 15 gün boyunca erişim sağlayabilir ve oturumları izleyebilirsiniz. 

Etkinlik gün ve saatleri:

3 TEMMUZ 12:00-17:30

4 TEMMUZ 12:00-17:30

5 TEMMUZ 20:00-23:30
SERTİFİKALAR başa dön

 • Etkinlik sonunda isim soyisminize özel 8 konunun ayrı olarak hazırlandığı 8 adet elektronik BELGE alacaksınız. Elektronik belgenizi size özel kod ile sitemizden görüntüleyebilirsiniz. Size özel kod hem etkinlik öncesi size gelen kesin kayıt mesajında olduğu gibi etkinlik sonrasıda size sms ile gönderilecektir.
 • Belgeler kişiye özeldir.
 • Belgeleriniz elektronik olarak ömür boyu sistemimizde saklanır.
 • Size sms ile gönderilecek özel kod ile sistemimizde elektronik belgelerinizi istediğiniz zaman sorgulayabilir, kurum ve kuruluşlara sorgulatmaları için kodunuzu verebilirsiniz.
 • Belgeleriniz Alfa Etkinlik Organizasyon onaylıdır.
 • Katılım gösterdiğinize dair resmi belgenizdir.
 • Etkinlik sonunda alacağınız belgeler size yetki vermez, CV'nizi güçlendirir.
 • Belgelerinizi Basılı olarak adresinize talep ederseniz 8 Basılı belge+kargo dahil 50 TL ekstra ödeme karşılığında gönderilmektedir.
DETAYLAR başa dön

 • Bu etkinlikte bilet satışları kesindir, iptal veya iade kesinlikle söz konusu değildir.
 • Biletinizi KREDİ KARTINA 9 TAKSİTE KADAR veya BANKA KARTI ile saniyeler içinde alabilir, ayrıca dilerseniz banka hesaplarımıza Havale/Eft yaparak temin edebilirsiniz.
 • Etkinlik için bilet aldığınızda kullanıcı sözleşmesini kabul etmiş sayılırsınız. Sözleşmenin tamamını okumanızı tavsiye ederiz.
 • Bilet fiyatlarına KDV dahildir.
 • Alfa Etkinlik uygun gördüğü takdirde etkinliğin konuşmacıları ve/veya yerinde değişiklik yapma hakkına sahiptir.
 • Bu etkinlik 3 günlük bir seminer olup, verilecek belgeler yetki vermez sizi destekler ve Alfa Etkinlik dışında herhangi bir kurum/kuruluş/üniversite ile hiç bir bağlantısı yoktur.

Tüm oturumlar, sertifikalar, KDV dahil


129TL 69TL
Bilet Al Tuşuna tıklayarak önkaydınızı gerçekleştirebilirsiniz. Önkayıt işleminden sonra kontenjanlar dolana kadar ödeme yaparak kaydınızı kesinleştirebilirsiniz.

10.7.2021 23:55:00
ONLINE