UYGULAMALI KLİNİK STAJ PROGRAMI / 11 Mayıs-9 Haziran 2024 (Yüzyüze)

Etkinlik Detayları


UYGULAMALI KLİNİK STAJ PROGRAMI / 11 Mayıs-9 Haziran 2024 (Yüzyüze)

UYGULAMALI KLİNİK STAJ PROGRAMI MAYIS HAZİRAN AYLARINDA 60 SAAT OLARAK ÖZENLE TASARLANMIŞ BİR PRATİK PROGRAMIDIR.

6 ADET ÜNİVERSİTE ONAYLI VE E-DEVLETTE SORGULANABİLİR UYGULAYIC ISERTİFİKA!

Eğitimin Amacı:  Teorik olarak öğrenilen birçok başlığı, yerinde uygulamalı olarak pekiştirip psikoterapi meseğine hızlı bir adım atmanız amaçlanmaktadır.

Eğitim Türü:  Yüz yüze olarak gerçekleştirilecektir.

Eğitim Tarihi:  11 Mayıs başlangıç olacak şekilde her Cumartesi - Pazar 11.00-17.00 şeklinde yapılacaktır.

Eğitim Süresi: 60 Saat Yüz Yüze Eğitim 

Materyaller: Ücrete dahildir ve pdf veya word formatında sizlerle paylaşılacaktır.

Katılım Şartları: Bu programa katılabilmek için Psikopatoloji dersini almış Psikoloji, Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik, Tıp-Psikiyatri, Psikiyatri Hemşireliği öğrencileri ve mezunları ile birlikte Uygulamalı Psikoloji, Klinik Psikoloji ve Psikolojik Danışmanlık alanlarında yüksek lisans yapan öğrenciler ve mezunları ve bu alanlardan mezun çalışan Psikolog, Psikiyatrist, Psikolojik Danışman, Psikoterapist ve Aile Hekimleri, sosyal hizmet uzmanları ve Aile Danışmanları katılabilmektedir. Katılım esnasında Diploma veya transkript, kimlik fotokopisi ile birlikte istenecek olup program o şekilde başlayacaktır.

KREDİ KARTINA 9 TAKSİT İMKANI: Eğitim ücretini Havale Eft yapabileceğiniz gibi kredi kartınızla 9 taksite kadar ödeme imkanınız vardır.

 

*Program İçeriği ve Takvimi

KLİNİK PSİKOLOG ESİN ÖZMEN 

 • 2 TAM GÜN OYUN TERAPİSİ UYGULAYICI EĞİTİMİ (ÜNİVERSİTE ONAYLI E-DEVLETTE GÖRÜNEBİLİR UYGULAYICI SERTİFİKA VERİLECEKTİR.)
 • 1 TAM GÜN ÇOCUK RESİMLERİNİN ANALİZİ VE YORUMLANMASI UYGULAYICI EĞİTİMİ (ÜNİVERSİTE ONAYLI E-DEVLETTE GÖRÜNEBİLİR UYGULAYICI SERTİFİKA VERİLECEKTİR.)
 • 1 TAM GÜN ÇOCUK DİKKAT TESTLERİ (D2, FROSTİG, FRANKURTFER, BURDON) + ÇİZİM TESTLERİ (BENDER, GESSEL, BİR İNSAN ÇİZ, BİR AĞAÇ ÇİZ, BİR AİLE ÇİZ) UYGULAYICI EĞİTİMİ (ÜNİVERSİTE ONAYLI E-DEVLETTE GÖRÜNEBİLİR UYGULAYICI SERTİFİKA VERİLECEKTİR.)

KLİNİK PSİKOLOG ÖĞRETİM GÖREVLİSİ AHMET GÜLER

 • 1 TAM GÜN MMPİ VE YETİŞKİN TESTLERİ UYGULAYICI EĞİTİMİ (ÜNİVERSİTE ONAYLI E-DEVLETTE GÖRÜNEBİLİR UYGULAYICI SERTİFİKA VERİLECEKTİR.)
 • 1 TAM GÜN KISA SÜRELİ ÇÖZÜM ODAKLI TERAPİ UYGULAYICI EĞİTİMİ (ÜNİVERSİTE ONAYLI E-DEVLETTE GÖRÜNEBİLİR UYGULAYICI SERTİFİKA VERİLECEKTİR.)

UZMAN PSİKOLOG UĞUR DALAN

 • 1 TAM GÜN YETİŞKİNLERDE BDT, ACT VE ŞEMA TERAPİ EKOLLERİ İÇİN TEMEL KAVRAMLAR (ÜNİVERSİTE ONAYLI E-DEVLETTE GÖRÜNEBİLİR KATILIM BELGESİ VERİLECEKTİR.)

PSİKİYATRİST, PSİKOTERAPİST DOÇ.DR. ÖZLEM KIZILKURT

 • 1 TAM GÜN OKB, PANİK BOZUKLUK, YAYGIN ANKSİTEYE BOZUKLUĞU, DEPRESYON HASTALIKLARININ TANI, TEDAVİLERİ VE YAKLAŞIM YÖNTEMLERİ (ÜNİVERSİTE ONAYLI E-DEVLETTE GÖRÜNEBİLİR KATILIM BELGESİ VERİLECEKTİR.)

KLİNİK PSİKOLOG ÖĞRETİM GÖREVLİSİ AHMET YILMAZ

 • 1 TAM GÜN PSİKOTERAPİ TEKNİKLERİ; İLK GÖRÜŞME, ANAMNEZ ALMA, VAKA FORMÜLASYONU OLUŞTURMA, DANIŞAN SÜREKLİLİĞİNİ SAĞLAMA VE DANIŞAN NEDEN DROP OLUR?, SEANS SONLANDIRMA VE ÖLÇEKLERİN KULLANIMI (( SCL-90, Beck Depresyon, Beck Anksiyete, Maudsly) (ÜNİVERSİTE ONAYLI E-DEVLETTE GÖRÜNEBİLİR KATILIM BELGESİ VERİLECEKTİR.)

PSİKİYATRİST, PSİKOTERAPİST DOÇ.DR. ÖZLEM KIZILKURT VE KLİNİK PSİKOLOG ÖĞRETİM GÖREVLİSİ AHMET YILMAZ

 • 1 TAM GÜN ROLE PLAY, UYGULAMALI SEANS, KLİNİK GÖZLEM, VAKA ANALİZİ 

*Sertifikalandırma

Eğitim esnasında uygulayıcı eğitimler için sınav yada raporlandırma işlemi yapılarak uygulayıcı sertifikalar verilecektir. Başarılı olunduğu takdirde üniversite onaylı uygulayıcı sertifikanız için kimlik bilgileriniz alınacak ve sertifikalandırma süreci yapılacaktır. Üniversite onaylı e-devlette görünecek olan sertifikanız dışında alfaetkinlik.com sitemizde de ömür boyu görüntüleyebileceğiniz katılımcı sertifikası da alacaksınız. 

 • 5 ADET ÜNİVERSİTE ONAYLI E-DEVLETTE GÖRÜNEBİLİR UYGULAYICI SERTİFİKA
 • 1 ADET ÜNİVERSİTE ONAYLI E-DEVLETTE GÖRÜNEBİLİR STAJ BİTİRME BELGESİ
 • 3 ADET ÜNİVERSİTE ONAYLI E-DEVLETTE GÖRÜNEBİLİR KATILIM BELGESİ
 • Belgeler kişiye özeldir.
 • Etkinlik sonunda alacağınız Uygulayıcı Sertifika ile bu çalışmayı siz de iş ve sosyal hayatınızda gönül rahatlığı ile uygulayabilirsiniz. 
 • Üniversite onaylı sertifika ve e-devlette sorgulanabilirlik için İstanbul Esenyurt Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezi ile iş birliği yapılmıştır.

*Detaylar

 • Bu etkinlikte kayıtlar kesindir, iptal veya iade kesinlikle söz konusu değildir.
 • Eğitim kaydınızı KREDİ KARTINA 9 TAKSİTE KADAR veya BANKA KARTI ile saniyeler içinde alabilir, ayrıca dilerseniz banka hesaplarımıza Havale/Eft yaparak temin edebilirsiniz.
 • Eğitim için ödemenizi yaptığınızda kullanıcı sözleşmesini kabul etmiş sayılırsınız. Sözleşmenin tamamını okumanızı tavsiye ederiz.
 • Eğitim fiyatına KDV dahildir.
 • Alfa Etkinlik uygun gördüğü takdirde etkinliğin konuşmacıları ve/veya yerinde değişiklik yapma hakkına sahiptir.

Tüm oturumlar, sertifikalar, KDV dahil


13500TL 9500TL
Bilet Al Tuşuna tıklayarak önkaydınızı gerçekleştirebilirsiniz. Önkayıt işleminden sonra kontenjanlar dolana kadar ödeme yaparak kaydınızı kesinleştirebilirsiniz.

9.05.2024 00:00:00
Kıyı Akademi Kadıköy Caddebostan